• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

taky možnost, ale dva roky stará CX3 s nájezdem skoro 40 000 km. No uvidím, počkám až vyzkouším osobně a pak buď přeskočí jiskra , nebo ne ...
Jasny ! Vyzkousis a uvidis ! Nebo si pujdeme pro novou cx3 tedy jestli se jim povede, ale verim, ze nas nezklamou !
 
Inac tieto vsetky informacie a fotky, plus videa, su podla mna pre americku verziu CX3, nakolko auto je vybavene siberom a bolo predstavene na vystave v New Yorku... nikde nevidim cuvacie senzory, podla dealera aj v predu by mali byt.... podla mna pre europsky trh len pride s troska inymi vylepseniami... ale ako pisem, len moj laicky nazor
 
Já jsem předběžně rezervoval CX-3, nový model po FL. Bude to jeden z prvních, co přijede. A dnes jsem mluvil s Mazdou a termín dodání je posunut až na 29.7. Spíše mám čekat dodávku až někdy koncem srpna. Výroba byla totiž znovu odložena.

My ještě pořád bojujeme s rozhodnutím T-Roc vs CX-3, takže nám odklad příliš nevadí. Dávám to sem jen pro informaci.
 
Tak to si ma vobec nepotesil ... :(

Čekání na nové auto je hrozné, sám jsem to zažil už několikrát. Člověk se těší a týdny se děsně vlečou. Ale pak Ti auto přivezou a najednou zjistíš, že máš najeto skoro 30 tisíc km a rok uběhl jako voda. To je přesně můj případ. :) A teď už jsem zase ve fázi, že si vybírám pomalu nové. :D
 
Lenze ja som si bol novy face objednat hned po novom roku a zaplatil som zalohu, s ktorou oni disponuju. Takto budem cakat cca 8 mesiacov na auto... a nechapem koli comu znova prekladaju spustenie, ked su na aute len kozmeticke upravy...
 
Tipoval bych, že mají nějaké problémy. Výroba se odložila už podruhé, to mi taky řekli dnes ráno. Může to být úplná banalita. Nebo lépe řečeno, téměř pokaždé je to jen nějaká banalita, kterou by zákazník nikdy nenašel nebo která s výrobou přímo nesouvisí (třeba chybějící sériové obaly apod).

Jeden můj známý teď podobně čeká na nové Suzuki. Auto měl přebírat v únoru. Pak mu řekli, že bude až v březnu. V březnu mu řekli, že bude až v dubnu a dali mu slevu 10 tisíc Kč. No a teď přiběhl už celý zoufalý, že auto mu odložili na konec května! Pointou je, že mu poprvé zavolali dva dny předtím, než si měl přijet pro auto poprvé. V té době už čekal pět měsíců. Ty to víš alespoň předem. ;)
 
ahoj, je tenhle rozmer kol na mazdu cx3 awd, jen se chci ujistit nez je objednam, esli se nepletu. diky kluci.
7,5x18 5x114 ET50
 
Back
Top