• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

ahoj, je tenhle rozmer kol na mazdu cx3 awd, jen se chci ujistit nez je objednam, esli se nepletu. diky kluci.
7,5x18 5x114 ET50
Ne 7Jx18 ET 50, 5x114,3, střed 67mm alternativa 6,5Jx16 ET 50 dle TP
 
Poslední úprava moderátorem:
Dnes som obehol bielu CX3, ale pri pohlade do spatneho zrkadla som ostal troska prekvapeny.... nemala tie diodove predne svetla v tvare vlnky ako je bezne, ale vo vnutornych rohoch svietidiel take male svetielka.... zeby zakladna vybava??
 
Dnes som obehol bielu CX3, ale pri pohlade do spatneho zrkadla som ostal troska prekvapeny.... nemala tie diodove predne svetla v tvare vlnky ako je bezne, ale vo vnutornych rohoch svietidiel take male svetielka.... zeby zakladna vybava??
Emotion nebo challenge ! Led az od atraction ! Revolution to je jina liga ! To maji jen bossove :)
 
Ja som chcel Topku, ale priatelka ma jasne schladila.... takze len holy bosy revolution :)
 
Novy face ich uz ma aj vzadu... akurat mi predajca spominal cuvacky aj vpredu a nejako ich tam nevidim... :(
 
A konecne na bielej vunechali tie hnusne ozdobne strieborne listy... dufam, ze ich tam uz nedaju :)
 
Back
Top