• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Ta biela koza je nadherna, len by som ju chcel vidiet za par rokov...[/MEDIA]

FYI: Moje sedačky po 14 měsících provozu a 28 tisících km jako nové. Prakticky bez údržby. Dokonce ani žádné zvrásnění nebo ohyby kůže nejsou patrné, snad jen nepatrně na jednom místě. Občas je utřu vlhkou čistou utěrkou. Jen jednou jsem čistil lehce ztmavený okraj sedačky u řidiče a spolujezdce a šlo to bez problémů.
 
Na CX3 jazdím už nejakú dobu a všimol som si jednu výbornú vychytávku a síce, že pri radení prevodových stupňov autíčko pekne podrží otáčky vo výške, ktorá zodpovedá aktuálnej rýchlosti auta a preradenie je dokonale plynulé. Tieto otáčky podrží po dobu cca 2-3 sekúnd a potom klesnú na volnobežné. Skúšal som to pri radení hore a aj dolu. Podľa mňa je to výborný pomocník pri radení rýchlostných stupňov! Super Mazda ;)
 
FYI: Moje sedačky po 14 měsících provozu a 28 tisících km jako nové. Prakticky bez údržby. Dokonce ani žádné zvrásnění nebo ohyby kůže nejsou patrné, snad jen nepatrně na jednom místě. Občas je utřu vlhkou čistou utěrkou. Jen jednou jsem čistil lehce ztmavený okraj sedačky u řidiče a spolujezdce a šlo to bez problémů.

bílé kůže se není třeba bát, při běžném provozu to chce lehkou pravidelnou údržbu a jednou za rok sedačky pořádně vyčistit a ošetřit kůži. Naopak se bílý interier odmění v létě, když si nesedáš do pekelně rozpálené tmavé sedačky....

míval jsem i celobéžový světlý interier, napoprvé jsem se toho bál, ale není čeho. Naopak se každý k interieru chová opatrněji, když přisedne ,-)
 
Takze mi volali vcera od predajcu.... uz je auto zadane vo vyrobe a mam uz aj vyrobne cislo k mojmu menu.... a auto by malo byt v druhej polovici jula... takze to sa zasa nacakam.... spolu to bude presne 6 mesiacov :(
 
Inac ma ide slak trafit, lebo mi dvaja predajcovia povedali, ze je problem pri nabehu linky na novy facelift... a ti sk....ni amici ho uz predavaju.... tak ako je to mozne??
 
Aspon ze na tej ciernej vynechali tie skarede (podla mna) ozdobne listy na prednom, narazniku a nad oboma podbehmi... :)
 
Inac ma ide slak trafit, lebo mi dvaja predajcovia povedali, ze je problem pri nabehu linky na novy facelift... a ti sk....ni amici ho uz predavaju.... tak ako je to mozne??

Dostal jsem info, že auto se asi opozdí, ale nechci Tě strašit. Prodejce zjišťuje, kdy přijede. Mluví se až o podzimu. Evropa není primární trh pro Mazdu, to by mohl být jeden z důvodů.
 
No mne dali termin v mazde druhu polovicu jula.... tak ma dufam nesalia... :(

To pak znamená, že Tvoje auto se musí velmi brzy vyrábět. Nejpozději do konce tohoto měsíce musí být vyrobeno. Pokud bude výroba potvrzena, pak termín klapne.

Přeprava lodí trvá 6-7 týdnů. V Antverpách bude auto další 2-3 týdny. Celková přeprava tak zabere 2 měsíce. Přesně takhle dlouho jelo i moje auto a kromě toho, s lodní přepravou z Asie mám poměrně velké zkušenosti. Pohyb lodi můžeš sledovat na netu. Zastavuje v mnoha přístavech, proto se to vleče.

Update 18.5.:
Před chvílí jsem mluvil s Mazdou. Naše auto se vyrábí tento měsíc, termín odložen jen o pár dnů z 29.7. na 17.8. Manželka má 17.8. narozeniny, tak snad to klapne. :)
 
Poslední úprava:
Drzim palce .. :)

To je auto pro manželku, která mi ho stejně nepůjčí. :) Spíše držím palce Tobě, aby ten termín neposunuli. Když naše auto se má vyrábět ještě tento měsíc a Tvoje taky, pak je trochu zvláštní, že by to naše dovezli o tolik týdnů později.
 
Ja uz neviem... neviem comu ma verit, uz sa mi ani nechce pytat v mazde... mam pocit, ze ma tahaju za nos...naposledy mi predajca volal a povedal, ze auto bude v druhej polovici jula...
Inac aj moje auto je pre priatelku... teda "moje"...je to jej :) .... ale ona mi ho necha soferovat... ;)
 
Back
Top