• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Ja uz neviem... neviem comu ma verit, uz sa mi ani nechce pytat v mazde... mam pocit, ze ma tahaju za nos...naposledy mi predajca volal a povedal, ze auto bude v druhej polovici jula...
Inac aj moje auto je pre priatelku... teda "moje"...je to jej :) .... ale ona mi ho necha soferovat... ;)

já dnes poptával Mazdu CX-3 v automatu Revolution. Tohle je odpověd.

Vámi poptávaný model není skladem a muselo by se čekat na facelift, který by měl dorazit na přelomu srpna/září.

Kromě pár designových změn bude Vámi zvolená výbava navíc obsahovat přední parkovací senzory. Mimo jiné dostane přepracovaný středový tunel vč. elektronické ruční brzdy a loketní opěrky.
 
Já mám nové info z Mazdy z dnešního dne, že první nové CX-3 dorazí do ČR 1. srpna. Naše auto, jak už jsem uvedl, má uvedeno datum dodání 17.8. Je to taky CX-3 G150 v automatu a výbavě Revolution. Nevím, jestli žena vydrží tak dlouho čekat, už se to vleče několik měsíců. Příští týden se rozhodneme definitivně, protože někde musíme složit zálohu.
 
No takze dnes som vyslal priatelku pre info:
Zatial termin dodania 23.07.2018.... takze este dva mesiace... :(

Inac vedel som, ze som cital o tych prednych parkovacich senzoroch v tom ponukovom liste, ale nikde som ich realne nevidel... myslim na videach o novom facelifte...
 
Nevíte někdo, jak to vlastně bude s tlačítkem eCall u nové CX3? Od 1. dubna tohoto roku je eCall povinný pro všechna nově homologovaná auta prodávaná v Evropě.
 
Budem tam musiet poslat priatelku.... nech povyzveda :)

Já už jsem začal také vyzvídat. :D Sakra a to jsem si říkal, že to nebudu tentokrát tak prožívat. Mám mít více odpovědí v pondělí vč. bližšího popisu auta a seznamu možné doplňkové výbavy. Na netu jsem prohlédnul kde co (tohle fórum jsem četl postupně tři dny) ;), ale o nové CX-3 příliš mnoho informací není. Víceméně jen statické předváděčky, ale auto ještě nikdo pořádně netestoval. Myslím ve srozumitelném jazyce. :D Moc pěkná jsou ta zadní světla:

3:40 - 3:55
 
Ten motor pojede za 15000 km pochopitelně lépe. Pár Nm navíc a v nízkých otáčkách se samozřejmě musí někde projevit, ale jak víme, rozhodující je finální výkon. U atmosféry, i když vysokokompresní, je vrchol momentové křivky prostě výš, to je normální věc. Stejně tak u ní není takový rozptyl spotřeby a samozřejmě i menší tepelné namáhání.

OT: Prosím nelinkuj sem ikonky z Mazdaclubu, neradi bychom byli nařčeni, že zneužíváme něčí přenosové pásmo.
Mohu potvrdit. Bylo to jako když dítě dospěje - najednou něco nového (nižší spotřeba). Nedávno jsem jel z Brna do Praha na letiště na otočku, spotřeba 5,5 l.

Stale model 2017 !! Tohle je dle meho nazoru takumi vybava !!
Ano, souhlas - i když loketní opěrka není standard
 
Poslední úprava moderátorem:
Neviem či sa mi to len zdá ale mazda ma dosť slabý lak,dnes som prezrel autíčko a konštatujem že je dosť “oplieskane” (najazdil som za 8 mesiacov cca 26.000km) ako to riešite ? Ja mám takú farbu z mazdy ale je dobrá len na tie miesta ktoré nemajú rovné plochy ...na rovných je to des..nejaké rady ? Lebo to skončí nálepkami :D:D:D
 
Back
Top