• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda CX-3 vs Mercedes-Benz GLA vs Lexus NX

jojo, ale pořád neni uplně dobrý, když nemaji všechny testovaný auta minimálně stejný spalování... 2x beňo kontra nafta. Notabene, když má naftu Mrďák, kterej je má značně šetřivý. Ale jak říkáš, je tam pár skutečných postřehů, který je fajn vědět :)
 
Dneska jsem se koukala a docela mě to testování s těmi ženskými i bavilo :) Zajímavé postřehy: ukazatel G-bodu, "D" jako domů a "dřív budete mít vrásky, než jej utaháte" (myšleno na motor Mazdy) :D A jak jde vidět, hned se pozná, který moderátor preferuje jakou značku auta. Všimla jsem si, že ten, co měl Mazdu, testoval i Mazdu 3 a všeobecně bude asi na japonské auta.
Co jsem ale nevěděla, že Majda nemá vzadu světlo a topení?
 
Topeni tam urcite dozadu bude, jen to ty nadhery v tom fofru nepostrehly. Svetlo nevim, ale mozna nad obema dverma...ze by vubec se mi nezda

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Předpokládám, že tam bude klasika topení na nohy, jen bábovky nenašly mřížky na tunelu, tak tam tim pádem topení neni :)
 
Legrační test, vůbec ho nelze brát vážně coby srovnávací...I když tam pár pravd zaznělo. Mě to spíš pobavilo...a ten výběr "řidiček"...no nevím. Každopádně si CX-3 nezasloužila skončit na třetím místě.
A to vše píšu jako velký příznivec CX-3, kterou jsme si chtěl moc koupit ale nakonec si objednal to GLA...:D
 
Trochu nefér vyber protivníkov na test z pohladu mazdy ...obe autá sú premiovky to je ako strčiť Duster medzi Land Rover a Audi Q5
 
Back
Top