• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda CX-3 vs. Renault Captur: Kdo si lépe poradí s vyhýbacím manévrem?

Fakt je, ze uz GH mela vsechny asistencni systemy dost benevolentni... u GJ jsem to jeste poradne nevyzkousel, ale v Mazde proste musis ridit a to me bavi. V Mondeu jsem jel na snehu dverma napred a klidne jsem telefonoval, protoze jsem vedel ze si to auto posefuje samo..... coz je sice pohodlny, ale trochu nuda....
 
Jsem se byl podívat jak to mám u sebe a takto to tam teda fakt nemám. Teda trošku jo,ale ne tak extrémně jak na fotce. A nebo jsem se na to díval ze špatného úhlu.
Jinak mě teda v tom testu zaujalo to dynamické zrychlování. To jako fakt někdo zrychluje s atmosferou na 5tku nebo 6 z 60km/h na 100km/h? Jako možná se divím zbytečně, ale já tohle teda nepraktikuji.- Pokud chci zrychlit, tak si snad podřadím. V tomto případě klidně i na 2jku nebo trojku a jsem na té rychlosti mnohem mnohem rychleji a nebudu to tak trápit.
 
Zdání klame, je to dost vysoko, vypadá to tak cca do půlky kol, to je v pohodě já to neřeším.
 
:) ;) Jel jsem ve fakt hlubokých kolejích a o prostředek vozovky to ani neškrtlo. ;)Takže si myslím že se nemusíme stresovat, navíc tu nikdo tento spíše NEproblém neřeší takže OK.
 
Jen pro porovnání i když je to tu mimo téma.
 

Přílohy

  • IMG_20170616_110313.jpg
    IMG_20170616_110313.jpg
    451 KB · Zobrazení: 53
  • IMG_20170616_110322.jpg
    IMG_20170616_110322.jpg
    423,4 KB · Zobrazení: 50
  • IMG_20170616_110336.jpg
    IMG_20170616_110336.jpg
    505,5 KB · Zobrazení: 51
...Pokud chci zrychlit, tak si snad podřadím. V tomto případě klidně i na 2jku nebo trojku a jsem na té rychlosti mnohem mnohem rychleji a nebudu to tak trápit.
S tymto motorom ani nie. Nad 4000 to ani nema zmysel tocit. Ten 150k je na tom lepsie.
 
To jako fakt někdo zrychluje s atmosferou na 5tku nebo 6 z 60km/h na 100km/h?
Ano recenzenti automobilovych casopisu kdyz treba testujou M3 G-165 vs Honda Civic pruzne zrychleni.Pak ti napisou do minusu M3 horsi pruzne zrychleni...Testovat pruzne zrychleni u atmo a u turba to je jak michat hrusky z jabkama :confused:
 
Back
Top