1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Mazda CX-5 - obecně

Diskuzi v 'Mazda CX-5 (KE/KF)' zahájil Bouu, 2. 4. 2015.

1. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

393
    57
    28
    KE 87000 km vs. KF 684 km

2. Pepajosef

Pepajosef člen KLANu

75
    21
    8
    Tak si pockej radove do aspon tech 15tkm..lepe 25tkm..a pak porovnavej..jinak to srovnani neni relevatni.

Kazdopadne jel jsem nedavno s novou syrovou 2,5i ATa prisla mi oproti nasi M3 88kw AT..zcela zdechla..proste motor se musi zajet.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

3. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 326
    611
    113
    Spritmonitor.de
    Ja si teda uprimne vubec nepamatuju, ze by muj motor mel ze zacatku jiny beh, nez dnes. Vubec si zadneho zajizdeni nejsem vedom. Ale zase na druhou stranu jsem take tenkrat jezdil jinak :D.

Bouu se to líbí.
  4. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

393
    57
    28
    První co jsem udělal po tisícovce kilometrů v ČR s KE bylo že jsem jel do zahraniční kde dostala poučení cca 2x 3 tisíce kilometrů
    To samé se děje zrovna teď s KF ... jsem v zahraničí a už ladíme vztahy :D

5. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 564
    2 772
    183
    Spritmonitor.de
    tak je nalaď líp než s tou červenou KE :D

Natural a Bouu se to líbí.
  6. Pepajosef

Pepajosef člen KLANu

75
    21
    8
    Je VEDRO jak svina, tak se oba vencime...:)[​IMG]

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Vitus se to líbí.
  7. Ter Leeloo II

1 326
    611
    113
    Spritmonitor.de
    Jojo, to zase bude zazitek na tech mych zimnich pneumatikach :D.

8. skokan

skokan výkonný člen KLANu

129
    76
    28
    Mám za sebou prvních 1300 km s novou M3 a ten motor se s každým kilometrem probírá k životu. Nejen co se týče výkonu, ale i jak jde do otáček ( ochotněji) a zvukově se krásně ladí do hluboka. A to jsem ho zatím netočil přes 4K otáček.

9. Ter Leeloo II

1 326
    611
    113
    Spritmonitor.de
    Tyjo, jak jezdis s atmosferou, kdyz netocis pres 4k otacek? :cool: Ne, kazdeho vec. Tohle je moje prvni nove auto. Ja jsem si precetl v manualu, jak jezdit prvnich 1000 km a pak uz jsem si vicemene jen hlidal, abych nechal auto ze zacatku zahrat a pak uz jen jel, jak bylo libo. Zadne ozkousene zpusoby zajezdu nemam (vyplyva z prvniho noveho vozu) a zaroven si prave nepamatuju, ze by nejaka takova faze byla, nevsiml jsem si. Asi proste nejsem dobry ridic.

Bouu a romin se to líbí.
  10. romin

romin rodinný člen KLANu

549
    345
    63
    Dobře si zajel

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk

11. Dal6

Dal6 člen KLANu

31
    10
    8
    2,5 Jede krásně i při klidné jízdě. Ale když vytočiš nad 4k tak je to paráda

Bouu se to líbí.
  12. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 564
    2 772
    183
    Spritmonitor.de
    2,5 nad 4k otáček hodně ožije. Do té doby AT motor podtáčí.. ale stačí prošlápnout kickdown a ..........

Bielan se to líbí.
  13. skokan

skokan výkonný člen KLANu

129
    76
    28
    Tak trochu jsem to nechtěl úplně podělat hned na začátek. Zajel jsem motor přesně na 1000 km do 4K a teď mu postupně nandavám.
    Nekupoval jsem si 165 koníků jen na parádu ;)

14. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

393
    57
    28
    Mame za sebou více jak 2 tisice km
    a spotřeba se ustálila na krásných 8.4
    Musím říct že KF nemá šanci být v zatáčkách stejně rychlá jako KE, na to není třeba mít nájezd 10 tisíc km

Poslední úprava: 19. 4. 2018 v 21:11

Sdílet tuto stránku