1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

elektrika Mazda Media Player pro MZD Connect

Diskuzi v 'Společná témata' zahájil Bob, 11. 2. 2016.

 1. Bob

  Bob výkonný člen KLANu

  241
  170
  43
  shr3k se to líbí.
 2. MichaelPine

  MichaelPine člen KLANu

  47
  9
  8
  Předpokládám, že pro naše starší Mazdičky to už Mazda oficiálně nevydá o_O

  Note: Android Auto is available for newly purchased vehicles, and may be offered as a standard feature or optional feature. Availability is subject to change and may vary based on geography and trim level.
   
 3. Bob

  Bob výkonný člen KLANu

  241
  170
  43
  V případě Smart MZD playeru, co dělá Lukasz, tam to zatím vypadá, že právě v novějších verzích MZD connect android auto nefunguje, takže tady je naděje pro ty, kdo neaktualizují.

  A pokud jde o podporu přímo od výrobce, tak bych byl klidný, a to i na místě těch, co mají nejnovější verzi infotainmentu - viz "vize" ve videu o doplňování aplikací do MZD connect (po těch letech výsledek stále na úrovni zbožných přání nejen uživatelů, ale i výrobce) :D

   

Sdílet tuto stránku