• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda novinky, koncepty, zvěsti aneb co se chystá?

Uvidíme uvidíme! Právě jsem si na FB na mazdanews přečetl tohle:
Zobrazit přílohu 11732
No a dovtedy, kym sa sen 2.5T stane eu realitou, mozete si s kludnym svedomim kupit od Mazdy 2.2 biTurbo vo vsetkych jej modeloch (okrem m2,mx5)
Lebo, ako citam v inej teme, už nie strašák - diesel motor, ale hlavne brzdove dosticky a pneu su vinné pri tvorbe škodlivých mikročastíc. :-(
V Nemecku maju dokonca zaujimavu cenovu akciu na diesel auta http://www.mazda.de/angebote/skyactiv-wechselpraemie/
 
Poslední úprava:
Som sklamany, z novinky. Ano ma pekne svetlomety a peknu masku z CX5 :-(
Neviem co doteraz predavali v USA, ale sucasné - naše EU mazda6 su rovnako krásne, ako ta nova predstavena 2018 mazda6 usa.
 
Nemuzu se zbavit dojmu, ze ta puvodni fotka, co lakala na LA predstaveni, slibovala daleko vice, nez jak to nakonec vypada. Jasne je to dost subjektivni, Najednou mi prijde, jakoby ten design z venku trochu otupel. Tech par technickych vylepseni bych si libit nechal. Ale jinak, je to proste jen facelift a me by daleko vic zajimalo, jestli realne prijde ta 2.5T do Evropy, nebo ne. A nez se to dozvim, tak se tesim na stredecni objednanou projizdku Kia Stinger GT a mozna ... uz me FL sestky uz pak nebude moc trapit :cool:.
 
Jo uz sem se docetl:

Jde o jednotku Skyactiv-G 2.5 T, tedy zážehový čtyřválec, který dává výkon 186 kW a 420 Nm točivého momentu. Je přeplňovaný systémem Dynamic Pressure Turbo, což je u šestky novinka, vzhledem ke konkurenci však nevyhnutelná. Mazda říká, že nástup síly je okamžitý.Více na: https://www.autorevue.cz/nova-mazda-6-se-na-prvni-pohled-moc-nezmenila-dostala-vsak-turbomotor

Predpokladam ze to sou hodnoty pro US trh s oktanovym cislem 93.
 
No ano, to asi predpokladas spravne. Nicmene ten motor neni zadna novinka, uz je to asi 2 roky stara vec pro CX-9.
 
je moc pěkná! Líbí se mi i ta barva sedaček i palubka. Jenom ty čudlíky mi přijdou děsně prťavý.....
 
Ano uvnitř je o hodně hezčí než současná M6. Doufám ze narust kvality interiéru nebude moc výrazně vidět v ceníku oproti starší M6.
 
Jak jsem to uz komentoval drive - to pocitas, ze se oficialne Mazda snazi posouvat do premioveho segmentu a ocekavas, ze to bude za stale stejnou cenu? ;)
 
Uvidíme. Zatím je to možná tak 50 na 50. Radek Fiala na Mazdanews psal....

Pokud jde o další trhy, tak Evropa by se měla dočkat, neboť nám to přímo potvrdila Mazda na svém oficiálním facebookovém profilu (viz obrázek níže). Záhy však byla odpověď smazána, uvidíme, kde bude pravda.

cccc.png
 
Back
Top