• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda novinky, koncepty, zvěsti aneb co se chystá?

To znamená: postav si sám. Taky jsem čekal a naděje svitla po představení Sky 2.5T, ale zase zhasla, takže asi nezbývá nic jiného než si po nocích hrát místo s bim... s autem a ladit a ladit... Bohužel :(
To bude ale hodne lazeni abysme se dostali na 300k :D
 
To znamená: postav si sám. Taky jsem čekal a naděje svitla po představení Sky 2.5T, ale zase zhasla, takže asi nezbývá nic jiného než si po nocích hrát místo s bim... s autem a ladit a ladit... Bohužel :(
Bohužel pro mně to znamená že příští rok asi zněním značku,uvidíme :)
 
Zaznamenali ste ?
EU a JP sa dohodli na zruseni cla na jp auta.
Do 10 rokov :-(
Asi počkám s kupou novej mazdy na tu udalosť :)
 
V roce 2019 by to mělo platit né? Já nějak laboruju s Volvem a jejich V60 v plug-in hybridu, nějak mi to nedá. Ale nové kupovat nebudu, to vrazím prachy do baráku, který potřebuji dokončit. A pak asi M6.
 
Japonsky braska patri do cizich znacek tak jako tak :D.

To bych chtel videt, kolik by to u nas stalo po tom, jak vypada cenik Civicu.
 
Představa, že nějaká oturbená 1.5 dokáže nahradit charakterní 2.4i VTEC je úsměvná. Papírově jo, ale srdcem určitě ne .;)
 
Představa, že nějaká oturbená 1.5 dokáže nahradit charakterní 2.4i VTEC je úsměvná. Papírově jo, ale srdcem určitě ne .;)
Presne ,kdyby radeji udelali neco s tou uzasnou dva ctverkou...Jako ja nejsem proti turbu vysazeny jen zastavam nazor ze turbo patri od dvou litru vyse...
 
Tak já taky proti turbu nejsem, však mám MPS. Ale toto je prostě další typický nepovedený downsizing. :(
 
Tak já taky proti turbu nejsem, však mám MPS. Ale toto je prostě další typický nepovedený downsizing. :(
Ano bohuzel i Honda asi musela jit s emisema dolu kvuli ekoteroristum z Bruselu :( Kazdopadne ja svou M3 oturbim behem dvou let. Stage one dava nejakych 250 koniku a co se bavil s bbr gti Gryllz tak jsou na rade jeste stage2 a mozna stage3 ale to uz bude treba i vymenit spojku a asi i prevodovku.
 
Ano bohuzel i Honda asi musela jit s emisema dolu kvuli ekoteroristum z Bruselu :( Kazdopadne ja svou M3 oturbim behem dvou let. Stage one dava nejakych 250 koniku a co se bavil s bbr gti Gryllz tak jsou na rade jeste stage2 a mozna stage3 ale to uz bude treba i vymenit spojku a asi i prevodovku.
Nevím jestli to je kvůli Bruselu, když v USA mohli ty benzíny nechat a stejně tam nasadí turbíny. A nevíme, jestli se vůbec Accord dostane do Evropy.
 
Back
Top