• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda novinky, koncepty, zvěsti aneb co se chystá?

Najviac ma teší, že mazda asi vynechava tablet, ze sa vracia k "dvojpodlažnej" pristrojovke so zapustenymi display-mi.
Nieco podobné (pritiahnuté za vlasy ) dvojpodlažné, mam v mojej M3 a v praktickom živote s autom , je to vyborne usporiadanie.

2017-mazda-kai-concept-3.jpg
 
Najviac ma teší, že mazda asi vynechava tablet, ze sa vracia k "dvojpodlažnej" pristrojovke so zapustenymi display-mi.
Nieco podobné (pritiahnuté za vlasy ) dvojpodlažné, mam v mojej M3 a v praktickom živote s autom , je to vyborne usporiadanie.

Zobrazit přílohu 11425
Nechce se mi věřit, že by v hotovém modelu nebyl. Tím by dali signál, že nechtějí řešit konektivitu aut. To mi přijde jako slepá ulička s ohledem na konkurenci
 
Nechce se mi věřit, že by v hotovém modelu nebyl. Tím by dali signál, že nechtějí řešit konektivitu aut. To mi přijde jako slepá ulička s ohledem na konkurenci
Absencia trčacieho tabletu na pristrojovke si myslim, že neznamená neriešenie konektivity aut.
Nechajme sa prekvapit.
 
No, tak uz jen poradny motor a necham GJ manzelce a poridim si nove vozitko na jezdeni do prace :D.

Take mi ten zadek pripomina Alfu a zadni sloupek je takovy nejaky divne tlusty, ale jinak libi.
 
Som zvedavý či už aj nová mazda 3 bude mať digitálne budíky ako v tomto koncepte alebo v tomto bude Mazda ešte nejaký čas konzervarivnejšia...
Tak pisou ze budou stale analogove(uvidime) ,coz by me vubec neodradilo pred koupi nove trojky.Hlavne uz udelejte mpsku!
 
Jako celek se mě to líbí. A to moc. Otázka je, jak to bude vypadat ve finále. Ale pokud to okleští minimálně, tak super. Ještě aby k tomu dali i nějaké koníky na víc (tak jak psal i @Kuba6 ) a už abych začal šetřit :)
 
Předek pěkný, zezadu Alfa ? Při prvním pohledu mě napadl Batmobil :D, asi jsem moc konzervativní :D
 
Back
Top