1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

tisková zpráva Mazda odhalila dva koncepty Mazdy MX-5 na autosalonu v Las Vegas

Diskuzi v 'Novinky Mazda' zahájil News RSS, 1. 11. 2017.

 1. News RSS

  News RSS host

  • Mazda nabídla dva zbrusu nové náhledy na filosofii odlehčených vozů
  • MX-5 Spyder a MX-5 Speedster – absolutně inovativní, ale inspirovány tradicí

  Mazda představila na autosalonu v Las Vegas dva velmi zajímavé designové koncepty postavené na zcela nové Mazdě MX-5. MX-5 Spyder a MX-5 Speedster posouvají doktrínu Mazdy MX-5 – tedy odlehčené auto, zaručující absolutní zábavu za volantem – ještě o krok dál.

  Pokračujte ve čtení...
   

Sdílet tuto stránku