1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

tisková zpráva Mazda předala novou Mazdu3 běžci Vítu Pavlištovi

Diskuzi v 'Novinky Mazda' zahájil News RSS, 1. 11. 2017.

 1. News RSS

  News RSS host

  Liberec / Praha, 20. dubna 2017. Mazda je i pro rok 2017 automobilovým partnerem série běžeckých závodů Česká pojišťovna RunTour 2017. Pro automobilku třetí ročník spolupráce přináší řadu novinek a soutěží pro běžce, ale také nového Mazda běžce. A tím bude pro rok 2017 Vít Pavlišta, kterému Mazda předala jeho novou Mazdu3 se symbolickým polepem.  Vítek je pro Mazdu naprosto ideální. Vážíme si bojovníků a dříčů a jak jinak byste nazvali člověka, který dosahuje tak skvělých výsledků – a přitom chodí normálně do práce,“ komentuje předání zástupce automobilky Mazda, Markéta Kuklová. „Plánujeme při letošních závodech Česká pojišťovna RunTour řadu soutěží pro běžce i fanoušky. Bude tu běh za Tým Mazda, při kterém mohou běžci vyhrát Mazdu na týden, soutěž v odhadu – kolik lahví vody Rajec se vejde do zavazadelníku jednotlivých modelů Mazda, budeme mít nové běžecké dresy Mazda a určitě budeme také pokračovat ve vloni zavedených běžeckých výzvách,“ dodává Kuklová.  V loňském roce věnovala Mazda při dvou závodech za běžce, kteří dosáhli předem určeného času dar nadaci Leontinka a speciální bonus za každého kdo předběhl ambasadora Mazdy. V letošním roce bude princip podobný – pro zvláštní prémii pro Leontinku bude tedy v závodech třeba překonat právě Víta Pavlištu. Podrobné informace k jednotlivým soutěžím a akcím bude Mazda zveřejňovat na svém FB a webových stránkách www.mazda.cz.

  Pokračujte ve čtení...
   

Sdílet tuto stránku