1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

tisková zpráva Mazda představí v Ženevě tři nové modely

Diskuzi v 'Novinky Mazda' zahájil News RSS, 1. 11. 2017.

 1. News RSS

  News RSS host

  Leverkusen, 1. února 2017. Mazda se příští měsíc opět vydá ke břehům Ženevského jezera. Na již 87. ročníku mezinárodního autosalonu v Ženevě představí v evropské premiéře nový model Mazda CX-5 a inovované modely Mazda CX-3 a Mazda2.  • Evropskou premiéru absolvuje v Ženevě nová Mazda CX-5, nástupce nejprodávanějšího modelu značky Mazda na starém kontinentu
  • Automobilka bude vystavovat rovněž nejnovější provedení B-SUV Mazda CX-3 a malého vozu Mazda2  Šest let po ženevském debutu koncepčního vozu Mazda MINAGI, který byl předobrazem pozdějšího sériového crossoveru CX-5 i celé nové řady oceňovaných modelů, přichází celoevropsky nejprodávanější vůz značky Mazda v nové generaci. Nová Mazda CX-5 je delší a nižší než dosavadní verze. Nová barva Soul Red Crystal se vyznačuje mimořádnou hloubkou a intenzitou.

  Mazda u nové generace modelu CX-5 opět posílila faktor „jinba-ittai“. Distingovaný a minimalistický design interiéru působí robustním, avšak zároveň přívětivým dojmem. Cestovní komfort zvyšují zdokonalená sedadla, přidaná akustická izolace i změny na podvozku, které minimalizují přenos hluku a vibrací do prostoru pro cestující. Nový systém G-Vectoring Control (GVC) zlepšuje ovladatelnost vozu, bezpečnost jízdy i vnímaný komfort. Řidiči ocení rovněž zdokonalené displeje včetně nového průhledového (head-up) displeje, jehož obraz se promítá na čelní okno. Jedná se o jednu z prvních aplikací této technologie v dané třídě.

  Uvedené detaily odrážejí náklonnost Mazdy k řízení a také silné emocionální pouto mezi firmou a jejími produkty, zachycené mimo jiné v nové kampani „Drive Together“. Stejný přístup se projevuje rovněž na nejnovějších verzích modelů Mazdy v segmentu B. SUV Mazda CX-3 i malý vůz Mazda2 modelového roku 2017 jsou sériově vybaveny systémem GVC. Nabízejí také zdokonalený soubor asistenčních technologií i-ACTIVSENSE včetně adaptivních LED světlometů (ALH)*. Dalšími novinkami jsou upravený design volantu, hodnotnější provedení displejů (např. plnobarevný průhledový displej), snížená hlučnost a lepší jízdní komfort. Mazda CX-3 a Mazda2 modelového roku 2017 se v Evropě začnou prodávat během jara. Nová Mazda CX-5 dorazí začátkem léta.

  Tisková konference Mazdy v Ženevě se koná 7. března na stánku č. 5150 v hale 5 veletržního areálu Palexpo. Pro veřejnost je ženevský autosalon otevřen ve dnech 9. až 19. března.

  * Dostupnost závisí na stupni výbavy a konkrétním trhu

  Pokračujte ve čtení...
   

Sdílet tuto stránku