• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 23.6. - 25.6.2017 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Bude to těžká nestíhačka, ale máme v plánu v sobotu ráno dorazit a přespat do neděle ;) Viděl bych to na tradiční Moravia Unit konvoj (teda doufám, že ne se vším jak minule :D , že @TomT ? :D ) abychom dojeli všichni pohromadě ;)

@Natural No u nás nakonec menší změna. Na 95% pojedeme už v pátek po obědě, takže předpokládaný dojezd do kempu asi kolem 18-19:00. Takže se budeme těšit na váš příjezd v sobotu ;) A Aspoň se v klidu na sobotu vyspím :)
A chatku pořešim už na finál zítra...už se musím dokopat tam konečně zavolat a zamluvit to :)
 
Dorazim taky v pátek,tak trošku popijem coo.

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
 
MAZDÁR :cigar:
tak potvrzena chatka 27 :woot: snad se kráska nerozpadne :vamp:
dorazíme za váma jako loni i s omladinou :drowning:
Psal jsem Verči tak dala Karvánky na mazdasrazy prý nikdo nedal vědět snad to nikomu nebude vadit .
Sl. a spol.
Tak nevim,chatku č.27 sem zamlouval 21.4.17.Že by měli dvě ?:eek:
 
koukám, že chatky ještě budou dost zajímavý :) Konkrétní číslo chatky jsem k rezervaci nedostal, tak uvidím jak to nakonec dopadne. Třeba vyzkouším jak se v nový Máně bude chrnět :))
 
Je zřejmé ,že máš aktivního spolubydlícího , proto ten koment : ..........snad se kráska nerozpadne :vamp:

;)

:rolleyes: kráska je moje mazdice ale kvůli chatce jsem volal a 27 nemám prý to postřehl a pošle meilem kdo do které patří tak doufám že neskončím ve stanu ;)
 
Vypadá to na parádní účast, super! Bylo toho teď moc a nestíhal jsem. Během týdne bych měl mít seznam zarezervovaných chatek i s číslama. Hned jak to bude k dispozici, nahodim to všude možně.
Ohledně waku, tenhle víkend měli otvíračku, a následující víkend je tam autohifi & tuning sraz, tak dodám nějaký foto, jak to přibližně bude vypadat a zjistim další info.
 
Tak bando moravská, kdo a kdy jede, provedeme přesun zase společně od Vyškova či jinde, nebo každej sám?
 
Back
Top