• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 23.6. - 25.6.2017 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Sobotní dálniční cestu Moravia Unit bych viděl podobně, jako loni a to následovně ;)

Odjezd z Vyškova je v sobotu v 7:15, od naší staré známe benzínky MOL (bývalá agip): ->odkaz MAPA<-

Dále budeme pokračovat přes Brno , kde je sraz v 8:00 na parkovišti OMW (GPS: 49.174292, 16.512450) ->odkaz Mapa<-

Potom dále přes D1, kde sjedeme na sjezdu na Humpolec, kde bude sraz v 9:00 na Benzině (GPS: 49.521986, 15.347513 ) ->MAPA<-

Předpokládaný příjezd na místo určení v 10:00h ;) Časy jsou pouze orientační, tak si prosím napište do SZ o tel. kontakt, abychom měli na sebe případné spojení :)
Jedná se tedy o dálniční přesun. Nahoře píše @Kupo , že po dálnici nepojede, tak pokud někdo nemáte dálniční známku vůbec to nevadí a můžete se zde domluvit přímo s ním ;)

Zatím to teda vypadá předběžně na společnou cestu: @Natural , @proton , @Scud a?

Kdo dále jde do toho s námi? Kdo se k nám kde popřípadě připojí?

Veškeré připomínky, návrhy a otázky jsou vítány ;)

Už teď se moc těším na viděnou!
Mazdáár
 
Poslední úprava:
No, ja urcite v sobotu rano z Brna mimo dalnic, Kdyz by se chtel nekdo pridat budu jenom rad :)
už v pátek z BRNA ;) sobota je pozdě :jimlad: jestli po dálnici nebo mimo je už jedno :nailbiting:
 
Poslední úprava:
Aaaa mám takový malý nesmělý dotaz.. přijede někdo v 2litrové benzínové 6tce a byl by tak velice ochotný mi ji půjčit na projetí? Je to možná dosti drzé, .. ale potom, co mi odešel můj mazel dělat hají buci do postýlkového království, mám šílený absťák zrovna na tenhle typ mazla a půl hodinka za volantem by mi určitě spravila den :)
 
měl bych prozbu :android: nepojede někdo na sraz od nebo kolem Moravských Budějovic :smuggrin:
potřeboval bych něco koupit na mazdavrakovišti :spitoutdummy:
konečně vím kterou chatku jsme dostali :happy:
 
Já bych to viděl že se srazíme v sobotu v 9:00 na Benzině v Humpolci :)
Re: Už jsem si taky rezervoval chatku 16
 
Poslední úprava:
Co myslíte, v pátek, kolem 15:00 bude dálnice Vyškov - Humpolec nějak schopně průjezdná, nebo raději si mám najít trasu mimo dálnice? To je tak, aby řeč nestála :)
 
No raději mimo, pátek odpoledne se všeci vracejí domů, aby mohli večer vyrazit na cesty, to už raději v sobotu ráno.
 
:rolleyes: loni jsme měli přímo u chatky betonovej grill tak asi nejsou zakázaný :muted:
od těch m.budějic nikdo nejede ? :(
 
Ahoj kamarádi, vypadá to, že tento víkend budu mít zrovna volný, tak bych rád zopakoval svoji účast z minule :)
Pokud se mi podaří do přístího týdne odvzdnušnit spojku a nic dalšího se nepo... tak se uvidíme :cool:
 
Back
Top