• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 23.6. - 25.6.2017 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Na sobotní odpolene je na 2 hodiny zarezervovaná dráha na wakeboard pro jezdce/odvážlivce 1f642.png
 
Koukám na předpověď počasí, vypadá to velmi,velmi dobře

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
 
Koukám o zábavu bude postaráno o to víc mě mrzí, že to nestihneme. :(
 
Snad to nikoho neodradí :D Ale předloňská a loňská (letošní ještě nemaji zveřejněný) otvíračka sezony - video od bandy wake-ařů :)


 
Zdravím ve spolek ,
chci se zeptat Moraváku viz velitel @Natural s Humpolce máte v plánu jet kudy a přes co !?
jestli přes Jin. Hradec a v kolik vidíte průjezd , že bych se přidal !?
Díky :)
 
Zdravím ve spolek ,
chci se zeptat Moraváku viz velitel @Natural s Humpolce máte v plánu jet kudy a přes co !?
jestli přes Jin. Hradec a v kolik vidíte průjezd , že bych se přidal !?
Díky :)
Myslím že to bude jak minule přes Tábor, ale určitě to bude záležet zda pofrčíme po dálnici, nebo po staré, jsem zvědav kdo vše pojede z VY, zatím co tu čtu tak pojedeme ve dvou. Prostějov to vzdal, Zlín jede sám už u pátek :D:D:D:D, Jestli máš vypáleno, můžeme i přes JH. :oops::oops::oops:
 
dávám k dispozici chatku č. 10, kdyby měl někdo zájem tak dejte vědět přes SZ a přebookujem to. v opačném případě jí zítra zruším a kdo dřív přijde ten dřív mele :) pokud dorazim, tak rozbiju stan nebo se nasáčkuju do kufru
 
Doufám, že se s paní shr3kovou vykopeme v sobotu z postele v nějaký rozumný čas, abychom dorazili dopoledne.
 
Podívej ty, neštvi jo? :D
:D:D:D:D:D:D
dávám k dispozici chatku č. 10, kdyby měl někdo zájem tak dejte vědět přes SZ a přebookujem to. v opačném případě jí zítra zruším a kdo dřív přijde ten dřív mele :) pokud dorazim, tak rozbiju stan nebo se nasáčkuju do kufru
jestli to nemáš pořešeno, vemu si ji, i když jsem zatím telefonicky včerá rezervoval chatku na recepci Karvánek
 
jestli to nemáš pořešeno, vemu si ji, i když jsem zatím telefonicky včerá rezervoval chatku na recepci Karvánek
f poho, tak si tam zavolej a přebookni si to, kdyby si to chtěl borec ještě ověřit, tak číslo tam na mě má
 
Back
Top