• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 23.6. - 25.6.2017 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

:) MAZDÁR :joyful:
Tak zítra bando :cigar:
Su zvědavej jak to bude vypadat na silnicích :rage:
ještě váháme jestli po dálnici nebo po okreskách :cow:
:stop: KDO NEDOJEDE JE SALÁT :jimlad:
víno naskladněno :nurse:
:angelic: Sl. a spol :nailbiting:
 
Poslední úprava:
Tak my už jsme taky připraveni. Auto jsem ještě trošku oprášil, tak snad po cestě nechytneme někde déšť, když jsem si s tím dal takovou hoknu :).
 
Tak ja to vypuliroval uz v Ne, ale vcera chytnul takovej lijak, ze to musim zitra jeste prelestit:)
 
Preji vam vsem hezke pocasi a spoustu fajn zabavy. Loni jsem byl sice prvni na miste, ale letos to nedam vubec, bohuzel.
Takze si to tam uzijte a at vam damy poradne okouknou ty vase chlouby :D
 
Wifi je u hospody, ale bohužel 90% času nejde - nezvládá nápor uživatelů. Ohledně mobilního netu, 3G sporadicky, 4G se nechá chytnout. Je to v místě, kde "se mlátí vysílače" a je to kolikrát boj...
 
hmmm, no nic moc spravy :( data mam ale ba videohovory a screen sharing to asi nebude stacit, idem skusit najst nejaky spot poblizku :)
 
Tak ze se musim s litosti omluvit ale asi nedorazim, auto mi nestartuje, asi odesel starter. :-(
 
Jsem tu v Karvánkàch a 4g tu frčí.
 
Poslední úprava:
Myslím že to bude jak minule přes Tábor, ale určitě to bude záležet zda pofrčíme po dálnici, nebo po staré, jsem zvědav kdo vše pojede z VY, zatím co tu čtu tak pojedeme ve dvou. Prostějov to vzdal, Zlín jede sám už u pátek :D:D:D:D, Jestli máš vypáleno, můžeme i přes JH. :oops::oops::oops:

aha no zásoby jsou doma právě, ale nějaký deputát bych zařídil:)tak jeto na vás přes ten Hradec to vychází na stejno a jede se taky pěkně!
aspoň bys jsme byli tři at to trošku vypadá ;) s hradce jeto necelá půl hodina, že bysme se mohli sejít na MOLce !
dej vědět nebo mám dopoledne zavolat !?
díky:)
 
Ja sa musim tiez ospravedlnit ale nedorazim :( celu noc mi volala Malajzia a od druhej zacne US.
Tak si to tam uzijte ;)
 
Sraz se dle mě vydařil pouze malý škraloup kemp se stal cílem lapků,tak někteří účastníci byli okradeni.Spanilka po stopách Selského baroka se mě moc líbila jen jsem nedal focení:mad:.
Organizátoři to zvládli na výbornou.Ještě pár fotek našeho zastoupení s (DK-Cx3 moje, @romin a @TomT )
 

Přílohy

  • P6240142.JPG
    P6240142.JPG
    789,5 KB · Zobrazení: 31
  • P6240143.JPG
    P6240143.JPG
    1,1 MB · Zobrazení: 31
  • P6240144.JPG
    P6240144.JPG
    910,7 KB · Zobrazení: 31
  • P6240145.JPG
    P6240145.JPG
    717,1 KB · Zobrazení: 31
Back
Top