• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazda Reunion / 27.5.-29.5.2016 / AutoCamp Karvánky, Soběslav

Tak už jsme taky doma :p

Bylo to parádní! @edemsx super zorganizovaný sraz, všechno se povedlo, jak mělo, kemp parádní, jídlo také a hlavně super klaňácká banda, jak se patří!!
Děkujeme všem za super strávený víkend a už teď se těšíme na další ročník ;)

Tak na dalších srazech zase na viděnou :)
Mazdár
 
Pánové a dámy,
děkuji, že jste dorazili v tak hojném počtu a doufám, že se líbilo :)
Nakonec i to počasí vyšlo dobře, na to, co bylo slibováno.

Bohužel, jelikož teď budu týden skoro "mimo civilizaci" tak se mi fotek a videí dostane až později, ale zkusím to urychlit, jak nejlépe to půjde :)
Uvidíme se na dalších srazech a snad se to podaří příští rok zopakovat :)
 
Tak už jsme taky doma :p

Bylo to parádní! @edemsx super zorganizovaný sraz, všechno se povedlo, jak mělo, kemp parádní, jídlo také a hlavně super klaňácká banda, jak se patří!!
Děkujeme všem za super strávený víkend a už teď se těšíme na další ročník ;)

Tak na dalších srazech zase na viděnou :)
Mazdár
Tak to bych nebyl já,abych trošku nesouhlasil;)všechno bylo ta jak píše @Natural,.spanilá jízda super,v tu chvíli jsem byl hrdej,že se této spanilé jízdy můžu zůčastnit.Ale co mi vadilo je nekázeň klaňáků,když @edemsx vyhlásí soutěž,tak by se jí měli zůčastnit všichni,a né že se bude půlka klaňáků vykecávat někde u našich krásných mazdiček.V tu chvíli mi toho kluka bylo líto,on to nedělal pro sebe,ale pronás.Já jsem udělal velkou chybu,že jsem nezůstal přes noc.Slibuju,příště se to nestane.Děkuju @edemsx za hezkou sobotu:)
 
Pánové a dámy,
děkuji, že jste dorazili v tak hojném počtu a doufám, že se líbilo :)
Nakonec i to počasí vyšlo dobře, na to, co bylo slibováno.

Bohužel, jelikož teď budu týden skoro "mimo civilizaci" tak se mi fotek a videí dostane až později, ale zkusím to urychlit, jak nejlépe to půjde :)
Uvidíme se na dalších srazech a snad se to podaří příští rok zopakovat :)
Libilo. Pocasi nakonec vyslo, akce taky. ... diky za zorganizovani. Budes to muset zopakovat. Nestihl jsem si hodit kolem. Takze pristi rok se mnou muzes pocitat. :)

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
Sraz super a velký dík @edemsx za uspořádání srazu. Já bych na to koule neměl :).
Byl to náš (já + přítelkyně) první takovej sraz a byla to pohoda. Příště určitě dorazíme zase a snad se uvidíme i na nějakém jiném :). A i těch soutěží se budeme účastnit. Na prvním srazu jsem nechtěli dělat ostudu :D.
 
Akce perfektní, rádi jsme poznali nové lidi. Příště pokud práce dovolí, jedeme určitě.. kamkoliv ;)

Odesláno z mého V2 pomocí Tapatalk
 
Mam doma taky par fotek, ale porad jsem se nedostal k tomu je zpracovat :(
No, porad ses na tom lip jako ja. Ja si sebou vzal i fotak at nefotim vsechno jenom mobilem. A jak jsem ho dal do auta tak tam i zustal :D
 
No, porad ses na tom lip jako ja. Ja si sebou vzal i fotak at nefotim vsechno jenom mobilem. A jak jsem ho dal do auta tak tam i zustal :D
Vim presne o cem mluvis :). Z toho duvodu vozim vsude i zenu, protoze ta pohlida, ze se i neco nafoti :). Bohuzel to pak ztroskota na tom, ze ty fotky musim projit ja :)
 
Stále čekám na dodání, nějak se nemůžem sejít a probrat to... Snad o víkendu :)
 
Jeee, tak to me mrzi, ze jsem tady novy tak kratce a o srazu nevedel. Asi to muselo byt super a navic jen kousek od nas... A kdyz to bylo po stopach Selskyho baroka, mohl jsem vzit sebou mozna i Jirku Hajicka ! Tak jindy, Mazdar !
 
Jeee, tak to me mrzi, ze jsem tady novy tak kratce a o srazu nevedel. Asi to muselo byt super a navic jen kousek od nas... A kdyz to bylo po stopach Selskyho baroka, mohl jsem vzit sebou mozna i Jirku Hajicka ! Tak jindy, Mazdar !
Nevěš hlavu určitě to nebyl poslední sraz.
 
Taky se pridavam k cekatelum. Prece ti dva ci behali s fotakem kolem spanilky nezmizeli :D
 
Back
Top