1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Mazda VISION COUPE získala ocenění nejlepší koncept roku

Diskuzi v 'Novinky Mazda' zahájil News RSS, 9. 3. 2018.

 1. News RSS

  News RSS host

  Ženeva / Praha, 8. března 2018. Na 11. ročníku odborné konference Car Design Night Geneva byla Mazda VISION COUPE oceněna jako nejlepší koncept roku. Trofej „Concept Car of the Year“ byla vozu udělena 6. března, v průběhu ženevského autosalonu.  • Přední automobiloví designéři ocenili designovou studii inspirovanou japonskou estetikou
  • Pro VISION COUPE je to již druhé ocenění tohoto druhu, potvrzuje se tak, že směr, kterým se Mazda vydává, je správný

  Porota složená z 18 odborníků, mezi nimiž nechybí několik automobilových šéfdesignérů, zvolila právě VISION COUPE. Pro designovou studii Mazdy je to v krátkém období již druhé ocenění tohoto typu. Stejný vůz byl v únoru v Paříži vyhlášen nejkrásnějším automobilovým konceptem roku. Ocenění „Most Beautiful Concept Car of the Year“ bylo oznámeno u příležitosti každoroční akce Festival Automobile International.

  „Po ocenění z Paříže nás velmi potěšilo, že si VISION COUPE opět získalo uznání a bylo oceněno v další prestižní anketě. Je pro nás opravdovou ctí, že tento model, který má za cíl vyjádřit podstatu japonské estetiky, získal uznání předních světových designérů,“ řekl Ikuo Maeda, výkonný ředitel Mazda zodpovědný za design a vizuální identitu značky. „Estetické principy prezentované tímto konceptem se promítnou do nové generace vozů Mazda. První z nich se představí v roce 2019.“

  Mazda VISION COUPE, která měla premiéru loni na autosalonu v Tokiu, představuje další fázi vývoje designového jazyka KODO – Soul of Motion. Vizuální znázornění živosti a dynamiky se v ní spojuje se snahou dostat se ke kořenům japonské estetiky. Plynulý pohyb znázorněný hladkými tvary je vyjádřením elegance a kvality.

  Car Design Night Geneva se pořádá každoročně v době konání autosalonu v Ženevě. Organizátorem této akce je Car Design News, odborný online a tištěný magazín zaměřený na komunitu automobilových designérů.

  Pokračujte ve čtení...
   

Sdílet tuto stránku