• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Mazda Wágnerová - Tábor

Slim

člen KLANu
33
Mazdičku jsem kupoval v Mazda Wágnerová v Táboře a to na základě zkušeností rodičů, kteří si tam loni kupovali CX-5ku. Já jsem tam naběhl s tím že sháním M3ku v Revolution výbavě a G165kový motor. A štěstí přálo, takž ji měli skladem. Nechal jsem si navíc dělat přední, zadní a boční lišty, plus další doplňky a auto bylo během týdne připraveno k odběru. Sice bylo s těmi stříbrnými elektrony, ale dohodli jsme se, že objednají ty tmavé 18ky, zy týdne jsem dovezl auto vyměnili kola a ty původní si odemě vzali. Takže za mne doporučuji.
 
Já přes ně dovezl tu svoji šestku GY z Německa. Jednání super, pomohli vybrat, dopředu dali jasně vědět, kolik a co si účtují. Vyjednali slevu předem, při vyzvedávání se přišlo na vadnou řídící jednotku ABS, vyjednali slevu a já neplatil nic navíc. Všechno co mi slíbili, to dodrželi. Taktéž můžu jen doporučit...
 
I já musím tohoto prodejce vychválit. Ochota, znalostí a lidský přístup.... Vše za jedna s hvězdičkou.
 
Dneska jsem si odvezl svou 6ku z Tábora. Musím jen pochválit. Od jednání po telefonu až po rychlou komunikaci emailem, vše bezvadné a co slíbili to dodrželi.
 
Taky se přidám k velmi pozitivnímu hodnocení táborské Mazdy (Wágnerová) - pohodová komunikace, znalost, ochota. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Je vidět, že je to rodinná firma a auta od Mazdy pro ně nejsou jen kus plechu.
 
Já kupoval Mazdu 3 v Táboře Mazda Wágnerová , skladovka ve výbavě Plus 70000 sleva a dostal jsem plnou nádrž , jejich přístup je opravdu na jedničku.

Kupoval jsem u nich už druhé auto a vždy vzájemná spokojenost . ? ? ?
 
Tak můj kamarád také chtěl Mazdu.Předminulou sobotu jsme byli spolu v Táboře aby se projel CX5 a je ruka v rukávě ;)
Já si domluvil garančku na 5.března a rovnou pojede se mnou převzít funglovku CX-5 revolution AWD Soul Red Crystal a nechal si namontovat závěs ?
 
taky přidám jednu zprostředkovanou zkušenost.. pán co si ode mě chtěl koupit M6 GH a nakonec si to rozmyslel, mi potom říkal, že nakonec koupil GH přes tohoto prodejce/servis Mazda a byl nadmíru spokojen. vše zařídili a dali mu slevu na auto pána, který tam jezdil roky na servis s GH a dával jí na protiúčet, když od nich zase bral novější M6 GL. takže ty pozitvní zkušenosti, asi nebudou náhoda ;) jo a to tam jel z Prahy
 
taky přidám jednu zprostředkovanou zkušenost.. pán co si ode mě chtěl koupit M6 GH a nakonec si to rozmyslel, mi potom říkal, že nakonec koupil GH přes tohoto prodejce/servis Mazda a byl nadmíru spokojen. vše zařídili a dali mu slevu na auto pána, který tam jezdil roky na servis s GH a dával jí na protiúčet, když od nich zase bral novější M6 GL. takže ty pozitvní zkušenosti, asi nebudou náhoda ;) jo a to tam jel z Prahy
No My jezdíme z Velešína (CK) a rozhodně spokojenost.
 
Mazdar,

také musím přídat maximálně pozitivní hodnocení Mazda Tábor - Wágnerová. Sice jsem nekupoval funglovku, ale v prosinci jsme si tam byli pro naši M6 GH 2.5 2012. Pan Reitmajer s námi jednal jako by prodával nové auto. Cena byla více než férová, navíc ještě pan Reitmajer přihodil zimní obutí na plecháčích spolu s tlakovými ventilky, abychom měli na čem v zimě jezdit. Byl s námi i @Alamaster, tak mě může doplnit. Dokonce, což nás velmi mile překvapilo, nás nechali si mazdu projet, aniž by kdokoliv jel s námi. Ochotně mazdu zvedli, abychom si mohli prohlednout podvozek.

Navíc se po cca měsíci objevila závada s eletronikou (problém byl s kostřícími body viz. https://www.mazdaklan.cz/threads/ro...auta-a-navic-vypinani-radia-behem-jizdy.4889/), tak nás ochotně navedli a nabídli nám odstranění závady na jejich účet. Podotýkám, že se závadou nemohli mít nic společného a závada šla za stařím auta!

Závěrem - jsem z Pardubic a pro další mazdu si pojedu jedině tam! Není co vytknout, naprostá ochota a otevřenost, přátelské jednání a odbornost! V neposlední řadě ochota pomoci nad rámec prodeje.
 
Back
Top