• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazďáci sobě...

Krabat

rodinný člen KLANu
1 036
Nenašel jsem tu podobné téma, tak když tak to admini opraví. Takový topic, kde by si lidi vzájemně s čímkoliv pomáhali, s věcmi, které nejsou úplně běžně dostupné apod.

Já jsem dnes ráno prováděl kontrolu PC a napadlo mě, že Vám nabídnu svůj spam filtr pro Outlook. Je budovaný léta a aspoň u mě funguje líp než automatický od MS. Ženě chodily stovky spamů denně, ta byla úplně brutálně pod palbou, a dnes jí dojde tak jeden za týden. Ta pošta vám samozřejmě nezmizí, jen bude ve složce Spam a nebude se cpát mezi doručenou. Stále tak máte kontrolu nad tím, co vám přišlo.

Instalace je snadná. Jen rozbalte přiložený Zip soubor a pak si importujte do nevyžádané pošty v Outlooku textový soubor spam_filter.txt. Přidávat další adresy už můžete sami, případně odstranit, pokud vám někdo z konkrétní domény píše rozumné věci, o čemž pochybuji. :)

upload_2018-7-14_8-23-45.png
 

Přílohy

  • spam_filter.zip
    7,4 KB · Zobrazení: 4
Přikládám update spam filtru pro Outlook. Oproti první verzi je téměř dvojnásobný, zejména řeší kvanta spamů, které začaly chodit z domény .icu. Instalace snadná, viz první příspěvek. ;) Pokud máte vlastní spam filtr, pak se nebojte tenhle importovat. On se jen připojí a rozšíří Vaši stávající databázi. Outlook je navíc poměrně inteligentní a postará se i o duplicity.

Ještě bych dodal, že na netu samozřejmě najdete i mnohem rozsáhlejší spam filtry, ale mně se moc neosvědčily. Důvodem je, že jsou to obvykle gigantické seznamy spam adres z celého světa, např. i z arabských zemí apod., které u nás nejsou aktivní. Instalací takového spam filtru sice odfiltrujete teoreticky více nechtěných emailů, ale taky brutálně zasekáte poštovního klienta při snaze cokoliv editovat.
 

Přílohy

  • spam_filter_2018.zip
    52,3 KB · Zobrazení: 5
Back
Top