1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Mazďáci sobě...

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Krabat, 14. 7. 2018.

 1. Krabat

  Krabat rodinný člen KLANu

  452
  554
  93
  Nenašel jsem tu podobné téma, tak když tak to admini opraví. Takový topic, kde by si lidi vzájemně s čímkoliv pomáhali, s věcmi, které nejsou úplně běžně dostupné apod.

  Já jsem dnes ráno prováděl kontrolu PC a napadlo mě, že Vám nabídnu svůj spam filtr pro Outlook. Je budovaný léta a aspoň u mě funguje líp než automatický od MS. Ženě chodily stovky spamů denně, ta byla úplně brutálně pod palbou, a dnes jí dojde tak jeden za týden. Ta pošta vám samozřejmě nezmizí, jen bude ve složce Spam a nebude se cpát mezi doručenou. Stále tak máte kontrolu nad tím, co vám přišlo.

  Instalace je snadná. Jen rozbalte přiložený Zip soubor a pak si importujte do nevyžádané pošty v Outlooku textový soubor spam_filter.txt. Přidávat další adresy už můžete sami, případně odstranit, pokud vám někdo z konkrétní domény píše rozumné věci, o čemž pochybuji. :)

  upload_2018-7-14_8-23-45.png
   

  Přiložené soubory:

  stocky, Vitus, Jarda_Mazda a 3 jiným se to líbí.

Sdílet tuto stránku