• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí podložky pod RZ

Koupíte si KLANí podložky ?


  • Celkem voličů
    35
  • Anketa uzavřena .
Je to přesně ona. Janča říkala, že se přiřítila nějaká pěkná šestka a žes to byl ty :D :cool:
 
Co je prosím nejasného na červeně napsané instrukci "NEPIŠTE, PROSÍM, OBJEDNÁVKY SEM DO TOPICU, JE TO ZBYTEČNÉ!" ?
Tak jo, dalších pár set podtácků do zásoby naskladněno! :joy::innocent:
Zájem neutichá, z čehož máme obrovskou radost a těšíme se na další vozy s klanovými rámečky na cestách. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat přes zprávu ;)
20230413_100555.jpg

Jenom pro pořádek. Jako vždy je pouze jedna varianta - modrobílá.
Rámečků jsme neustále dostatečně předzásobení, tak nemusíte psát dotazy, jestli ještě nějaké jsou. Když nebudou, napíšeme :)
Odkaz na galerii vozů, které můžete potkávat na cestách zde:

Díky a jsem zvědav za jak dlouho budeme objednávat další :p:cool:
 
To není možný Robine, já v Brně a okolí potkávám jednu-dvě Mazdy označený MK.cz. By mě zajímalo kde je rozdáváš. ?
 
To chce jezdit i mimo Brno :D A nebo to musíme v Brně trochu rozproudit a aspoň půlku téhle várky tam poslat :joy:
 
Nechci kvůli tomu zakládat téma... Už pár let tady očumuju, ale nikdy mě to netrklo jako dnes. Možná, že zrovna řeším nějaká loga... Mám na mysli logo MazdaKlanu. Nevadí vám nikomu, jak je splácnuté ze dvou fontů s různou tloušťkou i vlastně jiným stylem zápisu (malé + kapitálky)? Jen tak z legrace jsem to zkusil přímo mazdím písmem s větším rozpalem, aby byla písmena oddělená jako v současném logu. Nic necpu, nicméně, kdyby se líbilo, je to hotové a k dispozici:
Rym6Fu6.png
 
Nechci kvůli tomu zakládat téma... Už pár let tady očumuju, ale nikdy mě to netrklo jako dnes. Možná, že zrovna řeším nějaká loga... Mám na mysli logo MazdaKlanu. Nevadí vám nikomu, jak je splácnuté ze dvou fontů s různou tloušťkou i vlastně jiným stylem zápisu (malé + kapitálky)? Jen tak z legrace jsem to zkusil přímo mazdím písmem s větším rozpalem, aby byla písmena oddělená jako v současném logu. Nic necpu, nicméně, kdyby se líbilo, je to hotové a k dispozici:
Zobrazit přílohu 50090
To není splácnuté ze dvou fontů, ale z originál Mazda fontu pro CI v době poplatné vzniku klanu. Stačí se podívat, jak jsou tištěny všechny propagační letáky, manuály atd.
 
Slovenské nové PZ asi do nebudú pasovať či? Tabuľky majú mať rozmery 52 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.
 
Poslední úprava:
To není splácnuté ze dvou fontů, ale z originál Mazda fontu pro CI v době poplatné vzniku klanu. Stačí se podívat, jak jsou tištěny všechny propagační letáky, manuály atd.
OK. Dík za info. Každopádně když jsem se na to zaměřil, přišlo mi divné, že se proměňuje barva i charakter a tedy i tloušťka písma. Zároveň to nijak nenapadám jako nějakej paskvil (aby si někdo nemyslel, že šťourám do toho). Jen jsem měl prostě zrovna otevřenej Affinity Designer :cool:
 
Back
Top