• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí podložky pod RZ

Koupíte si KLANí podložky ?


  • Celkem voličů
    35
  • Anketa uzavřena .
původně jsem chtěl nechat hlasování dva týdny, ale poměr je celkem jasný ve prospěch dvoubarevného loga, tak hlasování možná uzavřeme dříve. Uzávěrka objednávek se v tomto případě nekoná, jelikož musíme odebrat minimálně 25 párů podložek. Takže i kdybychom nesesbírali tolik objednávek, zainvestujeme to ze svého, protože se určitě budou postupně trousit další zájemci....

naopak to teda spíš bude do vyprodání zásob :)
 
A ja. jednobarevnou a jen jednu. ;)

původně jsem chtěl nechat hlasování dva týdny, ale poměr je celkem jasný ve prospěch dvoubarevného loga, tak hlasování možná uzavřeme dříve. Uzávěrka objednávek se v tomto případě nekoná, jelikož musíme odebrat minimálně 25 párů podložek. Takže i kdybychom nesesbírali tolik objednávek, zainvestujeme to ze svého, protože se určitě budou postupně trousit další zájemci....

naopak to teda spíš bude do vyprodání zásob :)
V tom pripadě, si vezmu od tebe na srazu jeden párek podložek, ať ti trochu pomůžu z výdajemi z vlastní kapsy.;)

Přemýšlím proč je více hlasů na dvoubarevnou, když tu těch modrých aut moc nevidím.
Hm ,asi že je modrý web.nebo snad k modrému triku? :D
 
Poslední úprava moderátorem:
Jé, dočkala jsem se dalšího klaního cokoli, palec pro barevnou, ale když bude bílá, taky ji beru:) Moc se těším, udělali jste mi hned takhle ráno velkou radost:)
 
@Vitus na zraze by som si zobral jeden pár. Stačí ti dať prachy tam, alebo ich chceš poslať dopredu?
 
Tak hlásím první zaznamenané objednávky. Díky všem za spolupráci a těším se na další ;)
 
Už se objednala výroba? Si budu muset pak najít čas a domluvit se s @Natural a někde si vyzvednout dárky (triko, bundu a podložky). Budou pak aspoň další vánoce :)
 
Back
Top