• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí podložky pod RZ

Koupíte si KLANí podložky ?


  • Celkem voličů
    35
  • Anketa uzavřena .
hlavně nám to sem všichni, kdo jste si objednali podložky ,nepište :D Dalo by to na dvě stránky topicu, což je super, protože čím víc lidí bude mít podložky, tím častěji se budeme potkávat a poznávat ,-)
 
Poslední úprava:
to nechápu nebo jsi měl mastný podklad před lepením. Mám úplně tu první z prvních nálepek nad SPZ a auto wapkuju docela často ..... a drží jak přilepená :)
uplne stejne to mam i ja...vapka,mycka...nalepka furt drzi a je jako nova...uz temer 2 roky ji mam.
 
Mě by stačila jen jedna, nenašel by se někdo komu by taky stačila jen jedna? Jak je podložka vepředu, tak mi to vadí :D
 
takže přátelé.... ten chytrý pán, co nám zapoměl poslat tyto dvě malé, nenápadné krabičky, byl konečně donucen dodat kompletní zboží a tím pádem jsou naše krásné podložky ready k distribuci :)

IMG_3624.JPG
 
Back
Top