• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí podložky pod RZ

Koupíte si KLANí podložky ?


  • Celkem voličů
    35
  • Anketa uzavřena .
Včera jsem ovizitkoval pár moc pěkných mazdiček, včetně jedný mx-5. Určo se budou hodit ;)
 
Ja uz mam diky @Natural taky po roce od prevzeti konecne ramecky na aute misto v kufru. Na to, ze jsem objednavala v prvni varce, celkem “rychlost” nojo, to jsem cela ja



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Asi budu klubový rebel! :p
První co jsem sundal jsou jakékoliv podložky pod RZ. To nemá na autě co dělat.
Tak kdyby mne někdo potkal, tak to jsem asi já. :)
 
Mate prosim nejakej figl, jak vydelat spz z ramecku mazdaklanu, aniz bych ten ramecek poskodil? Jak je to tam nacvakly, tak to primerenou silou nejde ven... Diky.
 
Mate prosim nejakej figl, jak vydelat spz z ramecku mazdaklanu, aniz bych ten ramecek poskodil? Jak je to tam nacvakly, tak to primerenou silou nejde ven... Diky.

Mě to šlo vycvaknout nejlíp tak, že jsem tahal za dolní lištu veprostřed. Nemělo by na to být potřeba ani moc síly. Jde o to, že po stranách je spodní lišta zasunuta pod okraj rámečku. RZ potom vytáhneš směrem dolů.
 
Back
Top