• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí podložky pod RZ

Koupíte si KLANí podložky ?


  • Celkem voličů
    35
  • Anketa uzavřena .
přistála nám z výroby další várka podložek/podznaček/podtácků pod SPZ/RZ, takže račte doplnit ty, kdož jsou na cestách identifikovatelní a můžeme se zdravit :) Objednávejte dle prvního příspěvku tohoto tématu: MazdaKLANí podložky pod RZ

Konec hlášení, pěkný víkend všem :)
Vitus
 
Je to tak, naskladnili jsme takový menší počet, tak to snad na chvíli vydrží :D ;) Na cestách a srazech na viděnou :)
20190717_090139.jpg
 
Jop, dík. Jsem s Naturalem domluvenej na ledkách, tak jsem mu to připsal. Díky za info
 
Takový technický dotaz k podložkám pod značky:
U mé M6-ky jsem musel z podložky odřezat kus plastu, který blokoval dosednutí podložky po hlavou upevňovacího šroubu. Měl jste někdo stejný problém?
Druhá věc je podobná - na dveřích od kufru jsme měl od dealera přelepené upevňovací otvory RZ kouskem lepicí pásky - předpokldám, že je to kvůli ochraně laku před poškozením při dotažení, či pozustatek z transportu, kdy to přelepí v továrně, aby tam tudy nevnikala vlhkost do dveří. Řešili jste při upevnění klanového rámečku nějak kontaktní plochu, nebo to prostě máte "plast na laku"?
 
Párkrát jsem to řešil ze stovek případů instalace. Záleží co na salonu použijí za šrouby a na pozici umístění RZ.
Záleží jestli ti vadí zvuk vibrujícího plastu při zavření dveří. Pokud ano, doporučím něčím podlepit - měl jsem to na všech autech, kde byla RZ na pátých vratech ;)
 
Všechny podložky opět našly svého majitele, tak jsme jich pár set zase naskladnili! K předání na srazech či možnost zaslat poštou stále platí, jako vždy ;):cool:
20200812_164859.jpg
 
Zdravím.-) .....mám dotaz objednání podložky pod RZ je pořád aktuální? A jeden technický dotaz zda je možné nápis KLAN.cz i v jiné než modré barvě (např. červená) Děkuji Miro
 
Divam se, ze je to rok, co sem nekdo psal prispevek - tak ja se dneskem pridavam k majitelum klanovych podznacek - timto jeste jednou dekuji @Natural za vstricnost. Skoda ze bylo malo casu na pokec.
 
Já díky za spolupráci ;)
Ano ostatní příspěvky se přesouvají sem:
 
Myslím si, že v prvním příspěvku tohoto tématu je uveden dostatek informací, jak podložky objednat. Včetně toho, že nemáte psát objednávky sem... :rolleyes:
 
Vzhledem k tomu, že neutichá zájem o klaňácké rámečky, tak jsme právě naskladnili dalších pár set podtácků do zásoby! :heart_eyes:
Máme radost a těšíme se na další vozy s klanovými rámečky na cestách. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat přes zprávu ;)
20210909_111041.jpg 20210909_111148.jpg
 
pecka! Podtácků na silnicích není nikdy dost :) btw není to @marabu ojc troječka? Zrovna nedávno mě Janča stíhala jejich modrým plamenem v Hostiwoodu :)
 
Back
Top