• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí softshell bundy

Neni uz nejaky predbezny plan,kdy by se mohly zase pridelavat trika a bundy?? Moji malou bundu jsem udal na srazu u HK,ale rad bych mel uz tu,ktera mi padne.. Diky..
 
Neni uz nejaky predbezny plan,kdy by se mohly zase pridelavat trika a bundy?? Moji malou bundu jsem udal na srazu u HK,ale rad bych mel uz tu,ktera mi padne.. Diky..
ty kluku nedočkavá, vždyť jsme před dvěma měsíci jednu vlnu dělali :D
 
Tak ted uz bude prevazne teplo,ale i tak bych rad nejpozdeji na Palave mel bundu.. Nerikam,ze uz se maji zase delat,jen vedet cca termin,cili napr. letosni cerven,nebo tak..
 
žádný plán není. Až bude sílit hlas lidu, že je zájem, zase rád nechám dovyrobit ,-)
 
Zdravím Borci, jsem tu nový, chci se zeptat jestli je možnost objednání bundy?

ahoj, po začátku roku se vypíše nové téma pro zájemce, pan kolega @Natural se dohodne se zájemci, a necháme to vyrobit. Obvyklá doba dodání roční várky je většinou konec dubna. Ale co bude v březnu a dubnu těžko předvídat o_O:)
 
Poslední úprava:
Back
Top