• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, třetí edice - HOTOVO, vyzvedávejte!!

Máš zájem o MazdaKLANí textil?


  • Celkem voličů
    21
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
jelikož se objevují poptávky po dovýrobě triček a bund, vypisuju anketu, abych zjistil jestli je dostatečný zájem.

Kdo má o cokoliv zájem, prosím, nastudujte detailní informace a pak hlasujte v anketě !! Podle lidí, co hlasovali, si uděláme seznam zájemců a budeme vás kontaktovat pro finální dohodu o velikostech atp..

Anketu vypisuju do konce listopadu, ať stihnou hlasovat všichni. Eventuální výrobu pak začátkem roku. Ceny a podmínky zůstávají stejné jako v minulých emisích
 
Poslední úprava:
Prosím dvě trička. Velikost XL píšu to proto,že do 8.12. budu offline.
 
Poslední úprava:
Velikosti lze samo volit, az prijde prava chvile obesleme vas podle hlasovani o velikosti ;)
 
Je tu možnost výroby i klasickýho trika s obyč kulatým výstřihem? V případě, že nebude možný dodat jeden kus, ale výšivky zajistit půjdou, můžu si samotný triko sehnat svépomocí.
 
Je tu možnost výroby i klasickýho trika s obyč kulatým výstřihem? V případě, že nebude možný dodat jeden kus, ale výšivky zajistit půjdou, můžu si samotný triko sehnat svépomocí.


už jsem se bál, že by tentokrát nechtěl někdo nějakou specialitu :) Když si pročteš starší příspěvky, byly tu kolem toho i zbytečné emoce. Odpověď zní stále takto: vyrábíme textil pro všechny stejný, abychom se díky němu mohli nejen na srazech lépe identifikovat. Pokud někdo chce jiné barvy, střihy a podobně, prosím, realizujte po své vlastní ose ,-)
 
Rozumím, nehodlám kvůli tomu prudit :) Jak bude možnost, zkusím si triko zajistit vlastními silami.
 
jinak koukám do minulého topicu o textilu, že už od půlky dubna vozím v autě několik triček i bund, co si majitelé doposud nevyzvedli .... sice má moje šestka fakt velkej kufr, ale doufám že si tento textil majitelé brzo vyzvednou a další už se mi tam nebude hromadit :D
 
@Vitus to je fakt, já mám ještě z první várky a už jsem to přesunul z auta do skříně, tak taky doufám, že se mi už další textil nebude hromadit :D :happy:
 
Taky odhlasováno. K bundě jsem našel z minula nějaké rozměry a vidím to na XXL (mám přes 190cm), ale co ty trika - jsou ty velikosti "normální" nebo je ten textil spíše menší? Není totiž XL jako XL....Vejdu se do mazďáckýho XL? Jestli jste taky někdo velký jako já, máte XL nebo jste vzali rovnou XXL? Dík - nechtěl bych to totiž objednat malé a pak se na to jen dívat ve skŕíni....
 
Taky odhlasováno. K bundě jsem našel z minula nějaké rozměry a vidím to na XXL (mám přes 190cm), ale co ty trika - jsou ty velikosti "normální" nebo je ten textil spíše menší? Není totiž XL jako XL....Vejdu se do mazďáckýho XL? Jestli jste taky někdo velký jako já, máte XL nebo jste vzali rovnou XXL? Dík - nechtěl bych to totiž objednat malé a pak se na to jen dívat ve skŕíni....

Buď v klidu, já mám 2 metry a taky nevím co vemu. :D
Normálně nosím XL všechno, bundy, trička ... ale tady uvidíme. :D
 
Uz jsem to prosel a vsechno tam je, mas pravdu. To budeme za frajery:rolleyes: Vezmu radsi vetsi a jen budu doufat, ze to nebude pak jako horkovzdusny balon...
 
Já to vidím na dámské tričko velikost M, tak jak kupuji normálně. Ale nevím co s tou bundou, to si mám objednat pánskou velikost? Je někde nějaká tabulka velikostí?
 
Back
Top