• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, třetí edice - HOTOVO, vyzvedávejte!!

Máš zájem o MazdaKLANí textil?


  • Celkem voličů
    21
  • Anketa uzavřena .
napíšeme ti pak SZ, až se dohodnem ,-) Ale z Bechyně bys dorazit na srázek mohl, pravidelně jezdí na motokáry kluci z jihu @JPS a @karel_b ,-)
 
napíšeme ti pak SZ, až se dohodnem ,-) Ale z Bechyně bys dorazit na srázek mohl, pravidelně jezdí na motokáry kluci z jihu @JPS a @karel_b ,-)
Kdy,kam?? Mam diky nekterym chybam hodne vysoky vydaje,takze mi moc nezbyva na zabavu.. Ma byt i sraz na jihu,ale zatim neni nic konkretniho,pokud vim.. A navic bych to rad mel co nejdriv,abych na nejaky ten sraz,kdyz vyjde,mohl prijet uz oblecenej.. Dejte pak s Naturalem teda vedet.. Diky..
 
Sraz bude, v nejbližší době by mělo bejt zveřejněný info :) Popřípadě bych to mohl na jih (Tábor/Veselí) stáhnout, jezdim do Prahy ob víkend
 
Sraz bude, v nejbližší době by mělo bejt zveřejněný info :) Popřípadě bych to mohl na jih (Tábor/Veselí) stáhnout, jezdim do Prahy ob víkend
Pokud by ses tedy dobrovolne obetoval,byl bych ti vdecny.. Info mozno dat sem,nebo muzu dat cislo.. Diky
 
MazdaKLANí textil vyroben a z 99% rozdistribuován. Všem ostatním píšu SZ :)
 
Zdravim Vas,Mazdari a Mazdarky.. Mam dotaz.. Bohuzel jsem neodhadl rozmery objednavane bundy a co cert nechtel, je mi mala.. :( Nemate tedy nekdo velikost XL a je vam trochu vetsi?? Me je Lko kratke...Triko ve stejne velikosti mi ale sedi perfektne.. Oboji je krasne a nechce se mi cekat na dalsi varku,ktera muze byt buhvikdy.. Diky..
 
To ti nepomůžu, ale potvrzuji, že v dané velikosti je triko vždy o něco větší než bunda. To tedy jako tip pro příští objednávky. Já mám bundu perfektně a triko je mi trochu větší, ale to je personifikované s nickem, takže pokus o výměnu nepřipadá v úvahu. Třeba to ale trochu zdrcnu vypráním.:)
 
To ti nepomůžu, ale potvrzuji, že v dané velikosti je triko vždy o něco větší než bunda. To tedy jako tip pro příští objednávky. Já mám bundu perfektně a triko je mi trochu větší, ale to je personifikované s nickem, takže pokus o výměnu nepřipadá v úvahu. Třeba to ale trochu zdrcnu vypráním.:)
Me triko sedi super,ale bunda je mala!!! Ta ma jen reklamu,takze by vymenit sla,ale musel by mit nekdo XL a musela by mu byt velka!!!
 
Jasně, bundu s někým vyhandlovat určite můžeš a snad se ti někdo ozve. Chci jen říct, že stejná velikost je jinak velká u bundy a jinak u trika. :D
 
No,jasny.. Taky jsem to zjistil.. Psal mi ale Natural,ze dost lidi melo L/L a sedi jim to.. Hold jsem nejak asymetrickej.. :D. Uvidime na nejakym srazu,nebo budu mit stesti,ze se nekdo ozve.. Diky..
 
Back
Top