• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, třetí edice - HOTOVO, vyzvedávejte!!

Máš zájem o MazdaKLANí textil?


  • Celkem voličů
    21
  • Anketa uzavřena .
S bundou jsem mel taky problem uz podle tabulky velikosti co zde je. Normalne nosim XL a me nesedela delkama rukavu ani XXL, takze ja bundu vubec neobjednaval. Nastesti jsem se stihl stavit za Robinem a ujistit si ze XL mi nesedi. Jo panove nejste jedini. Ja treba nesehnal do ted zimni boty velikost 50 (15).
 
S bundou jsem mel taky problem uz podle tabulky velikosti co zde je. Normalne nosim XL a me nesedela delkama rukavu ani XXL, takze ja bundu vubec neobjednaval. Nastesti jsem se stihl stavit za Robinem a ujistit si ze XL mi nesedi. Jo panove nejste jedini. Ja treba nesehnal do ted zimni boty velikost 50 (15).
Ty budes uplny atyp.. :D
 
@Wawris bohuzel to nijak vymenit za jinou velikost nejde. Jedine by se tu nasel nekdo s opacnym problemem a vymenil to s tebou
 
@Wawris bohuzel to nijak vymenit za jinou velikost nejde. Jedine by se tu nasel nekdo s opacnym problemem a vymenil to s tebou
Ja spis myslel,jestli nezbyla nejaka jiz dlouho nevyzvednuta.. Uvidime,mozna se nekdo ozve,nebo hild musim pockat na dalsi varku.. Diky..
 
V každém případě lepší větší než menší. Tak jsem k tomu přistoupil já, bunda sedla jak zadek na hrnec a triko mi bude trochu profukovat, holt si přivřu šíbr:D A vo tom to je:) Už se těším na "módní přehlídku" až se někde osobně potkáme! To bude fotka...
 
Takže chalani, čo sa textilu týka : „U mně výborný“!!! Veľké vďaka pre @Vitus a @Natural

Veľkosti sú ideálne a to aj vďaka korekcii zo strany @Natural , ktorý ma upozornil na veľkosť trička. Menil som na jeho radu z XXL na XL a je to fakt super. Ja som 180 cm vysoký, vážim 101kg.

Ešte raz ďakujem a to aj za distribúciu ;)
 
Skoda,ze nebylo nekde upozorneni,ze je bunda malinko mensi.. A pokud bylo,tak jsem ho prehledl.. Skoda,ze mi bunda jen visi ve skrini..
 
Nemyslim ze je bunda mensi. Normalne nosim XXL a bundu mam taky XXL a jeste si ohybam rukavy. Velikosti textilu jsou v tabulkach na zacatku topicu
 
Jak uz jsem psal.., zpusobem siti a strihu je ,aspon na me, bunda malinko mensi.. Triko mam volny a pohodlny a v bunde jsem narvany.. Ano,mam trochu bricho,ale v triku neni problem.. U bundy mam i trochu kratke rukavy.. Skoda,noo.. Chybami se clovek uci..
 
Nemyslim ze je bunda mensi.

Bohužel tyto bundy nemají klasický střih velikosti tak jak má být, nebo tak jak jsou ostatní bundy.
A právě problém je v rukávech, jelikož jsou extrémně krátké a @Natural potvrdí, že když jsem si zkoušel XL tak jsem měl rukáv pomalu u loktu.

@Wawris jak jsem psal dřívější příspěvek, mě taky bunda neseděla když jsem jí zkoušel u Robina, normálně taky nosím XL a tady je to prostě krátký no, je to škoda.
 
Bohužel tyto bundy nemají klasický střih velikosti tak jak má být, nebo tak jak jsou ostatní bundy.
A právě problém je v rukávech, jelikož jsou extrémně krátké a @Natural potvrdí, že když jsem si zkoušel XL tak jsem měl rukáv pomalu u loktu.

@Wawris jak jsem psal dřívější příspěvek, mě taky bunda neseděla když jsem jí zkoušel u Robina, normálně taky nosím XL a tady je to prostě krátký no, je to škoda.
Tak tak,je to skoda.. Je jinak super.. Barva,obecne strih atd.. Hold pockam do dalsi varky,ktera se bude objednávat a pri tom to vyresime.. Pujde to,nee?? Dal bych nekomu,kdo bude chtit Lko, tu svoji a misto ni se vyrobi XL...
 
Asi nemá smysl to dál řešit, jsme to každý podle svého nejlepšího svědomi nějak objednal, nějak to dopadlo, poučili jsme se a příště budeme chytřejší:) Na ty tabulky bych zase tolik nesázel, hadry je třeba vyzkoušet. Jak jsem psal, u mě bunda super (XXL, mám přes 190cm) a triko bych snesl jistě "jen" XL. Ale chápu, že vzhledem k ceně je víc k naštvání nesednoucí bunda, zvlášť je-li navíc ještě malá. Tož holt příště (bude-li nějaké):D
 
Já bych jen zakončil, že se nejedná o první várku textilu. Byla to již třetí várka, tzn. více jak 130 vyrobených kusů textilu a doposud nebyl s velikostmi žádný problém. Všechny velikosti jsou zapsány v tabulkách a sedí po všechny emise stejně. Kdo chtěl, měl možnost si textil ozkoušet (mnoho členů využilo), nebo naměřit si míry dle tabulek. Pokud někdo zkusil objednat textil jen tak podle nejlepšího uvážení a nevyšlo to, tak je nám to líto, ale svět se nezboří a určitě je to řešitelná věc. Teď už momentálně s tím po akci nic nezmůžeme.
A právě problém je v rukávech, jelikož jsou extrémně krátké a @Natural potvrdí, že když jsem si zkoušel XL tak jsem měl rukáv pomalu u loktu.
Natural potvrdí, že nejsi zrovna konfekční postavy, což sám několikrát zmiňuješ v tématech. Zrovna to, že tobě jsou rukávy krátké není vzhledem k tvé postavě nic neobvyklého, když sám říkáš, že máš problém si koupit oblečení i normálně v obchodě ;)

Takže chalani, čo sa textilu týka : „U mně výborný“!!! Veľké vďaka pre @Vitus a @Natural

Veľkosti sú ideálne a to aj vďaka korekcii zo strany @Natural , ktorý ma upozornil na veľkosť trička. Menil som na jeho radu z XXL na XL a je to fakt super. Ja som 180 cm vysoký, vážim 101kg.

Ešte raz ďakujem a to aj za distribúciu ;)
Děkujeme za pochvalu a jsem rád, že spokojenost ;) XXL minisukňa by byla už moc (my víme :D )
 
Chalani, tí čo máte bundy a tričká veľké, alebo malé, doneste ich na zraz na Pálavu a tam sa to vyrieši. Podľa mňa sa určite nájde niekto, kto bude chcieť už hotový výrobok a nebude musieť čakať na výsledky ankety, výrobu a distribúciu. A možno sa skôr dočkáme ďalšej edície textilu a tam môžete vaše veci ponúknuť na výmenu za vaše veľkosti.

Všetko je riešiteľné, netreba hádzať flintu do žita :) Ako som už spomínal, mňa tiež @Natural upozornil na veľkosť trička a nebyť jeho, tak mám doma minisukňu :D

Viem, stálo vás to peniaze, no myslím si že toto fórum sa dosť rýchlo rozrastá a možno už čoskoro sa vaše problémy stratia v príspevkoch;)
 
Back
Top