• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí trička - update v prvním příspěvku

Koupili byste si triko MazdaKLAN ?

  • ano

    Hlasy: 69 97,2%
  • ne

    Hlasy: 2 2,8%

  • Celkem voličů
    71

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
v rámci prázdnin a tím pádem času dovolených se akce trika poněkud zbrzdila. Na základě vašich požadavků jsem zavrhnul obyč. triko a nechal zkalkulovat polo tričko v barvě NAVY (tm.modrá) s výšivkami:
dvoubarevně vyšitý nápis MazdaKLAN na levém prsu
bíle vyšitá webová adresa www.mazdaklan.cz vzadu pod límcem
bíle vyšitá personifikace na levém rukávu = NICK

Jelikož se nejedná o žádnou grafiku, předpokládám že nápis na triku si každý umí představit a tudíž nedělám žádnou vizualizaci (nemám na to aktuálně kapacitu).

polo tričko + vyšívací programy + tři výšivky = 295 Kč/ks
v případě osobního předání na srazech je to konečná cena. Pokud budeme muset trika rozesílat, přibude poštovné 108Kč dle ceníku Pošty a nějaká kačka za obálku.

Systém objednávání triček:
provedete platbu na účet @Natural (číslo účtu sdělíme do SZ), kde uvedete do zprávy pro příjemce počet triček a jejich velikosti + NICK, co na nich má být vyšitý
PU409_BC_SIZES.jpg pu409-003-1.jpg
příklad: 2ks XXL=nickXY + L=nickXZ

edit: protože se nabídka rozšířila i o dámská trika, v případě požadavku na dámský střih to do objednávky dopište


necháme čas do konce července, aby stihli objednávku všichni, co jsou na dovolených a koncem července to uzavřeme a objednáme.
Doba výroby je jeden až dva týdny = v půli srpna budou trika hotová
 
Poslední úprava:
nevím co je to gramáž :D , ale je mi to jedno ;) ... a ani na barvě, pokud by to nebyla růžova :D mi nijak nesejde :) . takže ja jsem pro :) ;)
 
gramáží rozuměj to, z jakého je triko materiálu . Nízká gramáž, tenké triko a opačně :) Vysoká gramáž zas bude v létě vedro
 
čím víc budem dělat triček, tím budou levnější v řádu korun na triko (rozpočítají se síta na víc triček)
 
Vzal bych 2 minimalne, idealne 4 pokud bude barva z mych oblibenych. Velikosti na hovado a na drobnou slecnu
 
A šlo by i Polo tričko? Přijde mi to trošku víc Elite:p

Pokud ne tak ne... Ale víte jak to je i na f1 mají buď košile nebo polo trička aby to nějak vypadalo;)

Pokud je to problém tak samozřejmě postačí i obyčejné;)
 
Souhlas;) na rukávu jméno:) vepředu na prsu logo a v zádi pod krkem někde na lopatkach webovky:)

Myslím že by to stálo za zvážení samozřejmě cena by v tu chvíli byla určitě jiná ale takové tričko si vezměte klidně i na jinou akci;) než jen sraz a v tu chvíli je to opravdu reprezentativní:)
 
tak jako šlo by cokoliv .... všechno je jen otázka dohody a samozřejmě peněz :) Taky by se mi víc líbilo polo triko s vyšitým nickem, ale zas jsem to nechtěl hrotit hned z první :))
 
Za hezkou vec,... si tyo kliiido priplatim... priplatime, si myslim. A vysivany tricko, bude sic drazsi. Ale za to prdacky!
 
Podívej u potisk stejně nikdy nevydrží tolik co vysity;) ale pokud by se mělo šetřit tak klidně potisknout polo tričko:)

Jen bych to tričko chtěl takové aby se dalo nosit i normálně tím vzniká nejvíce reklamy ze si ho vezmeš i jinde než jen na sraze;)

A i holkam více sluší polo než normal;)
 
Taky bych si vzal ale triko.polo kosile nemusim.dejte nejaky navrhy a podle toho se dohodnem
 
Jsem určitě pro řešení s tím nickem na MK :)Ale at tak či onak,jedno urco koupím a rád :)

odesláno z mobilu
 
Back
Top