• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí trička - update v prvním příspěvku

Koupili byste si triko MazdaKLAN ?

  • ano

    Hlasy: 69 97,2%
  • ne

    Hlasy: 2 2,8%

  • Celkem voličů
    71
Tričko je doma, a musim říct, že pecka... Pěkne sedí, nápisy jsou uplně na ideálních místech nikde nic neškrábě jak je to vyšité;) Prostě Pecka... Tričko je decentní, ale jasně určuje příslušnost ke klubu;) Myslim, že se vše podařilo vystihnout uplně na jedničku;) Fajn reprezentativní trička:)
 
Tak už mám triko tady doma. Neskutečně parádní, matroš super, prostě bomba :) To budeme na srazech vypadat nádherně. Už se těším na Pálavu, jak nám budou všichni trička závidět :happy:
 

Přílohy

  • 2015-08-19-4368.jpg
    2015-08-19-4368.jpg
    955,6 KB · Zobrazení: 69
kdybych měl přístup na MC, tak bych to postnul do rubriky Koupím - poptávám a do fotek bych dal fotky trika :D:cool:
 
:rolleyes::)tak i já, i já se dočkal trikotu, díky všem kdo to organizoval, materiál nádhera, velikost vinikající. Hlásím se i do dalšího kola zda se bude organizovat a zda bude i jiná barva.
 

Přílohy

  • Fotografie0097.jpg
    Fotografie0097.jpg
    570,1 KB · Zobrazení: 61
  • Fotografie0099.jpg
    Fotografie0099.jpg
    445,4 KB · Zobrazení: 59
Super paráda, takže velikost opravdu padla bez problémů :cigar: :) Další kolo je určitě zatím ve hvězdách, ale pokud bude po čase opět větší počet zájemců, tak proč ne. Rozhodně si ale myslím, že zůstaneme u jednotné klanové identifikace a barvy měnit nebudeme ;)
 
Koketuju s myslenkou udelat MK softshellku... Zajimalo by to nekoho....?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top