• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Mikrospínač pátých dveří

aha :) tak hlavně ten tapecírung nějakým způsobem sundat :(...nikdy jsem to nedělal...šroubky a konektor je v pohodě ;)
 
Zdravím.nevím jestli jsem tu správně,ale nejde mi otevřít kufr u GH kombi.
Nejdřív to zlobilo občas, a ted už neotevřu kufr vůbec.
Udajně je špatné tlačítko. Přikládám foto.
Zobrazit přílohu 18843
Zobrazit přílohu 18844
Nevíte někdo co s tím,popř jestli je to mikrospínačem co tu řešíte.
Popř jestli se dá někde objednat.nebo musím zajet přímo do Mazdy.
Díky Pavel
 
mikrospínač který se tu řeší, náleží k elektrickému dovírání pátých dveří u liftbacku.

Podle čísla dílu na tvé fotce by to mohl být tento díl . Eventuálně jukni do katalogu , kde podle VIN dohledáš každý díl ,-)
 
Poslední úprava:
mikrospínač, který se tu řeší, náleží k elektrickému dovírání pátých dveří u liftbacku. Podle čísla dílu na fotce by to mohl být tento díl . Eventuálně jukni do katalogu , kde podle VIN dohledáš každý díl ,-)
Díky moc. vypadá to jako ono,ale ta cena tam to je ranec:mad:
 
jj, taky jsem vyvalil oči.... ještě zkus napsat @Moriarty jestli nemá nějakou bazarovku. Ten tvůj čudlík vypadá hodně unaveně ....
 
Nazdárek. Já jsem řešil stejný problém u liftbacku GH. Kufr nešel vůbec otevírat..zajel jsem do mazdy, kde jsem koupil tlačítko ( stálo 750Kč )
a pak výměna tlačítka doma v garáži...Od té doby je po problému... :)
 
Nazdárek. Já jsem řešil stejný problém u liftbacku GH. Kufr nešel vůbec otevírat..zajel jsem do mazdy, kde jsem koupil tlačítko ( stálo 750Kč )
a pak výměna tlačítka doma v garáži...Od té doby je po problému... :)
Díky moc. Zkusím tam zítra napsat co a jak.
 
Nazdárek. Já jsem řešil stejný problém u liftbacku GH. Kufr nešel vůbec otevírat..zajel jsem do mazdy, kde jsem koupil tlačítko ( stálo 750Kč )
a pak výměna tlačítka doma v garáži...Od té doby je po problému... :)
Zdravím. Tak jsem psal do Mazdy a za tlačítko chcou 1700,- . Asi jiná Mazda( Olomouc )
 
@Egy má potíž s tlačítkem v brzdovce (je zpuchřelá a prasklá krycí gumička, do spínače nejspíš teče a proto zlobí. Tady je třeba sehnat díl GS1M-56-8DXB, což by mělo být pro ilustraci TOTO

Zobrazit přílohu 4885

Zobrazit přílohu 4886

Zobrazit přílohu 4887

@tomas řeší toto https://www.mazdaklan.cz/threads/mikrospinac-patych-dveri.148/ nebo toto https://www.mazdaklan.cz/threads/mikrospinac-patych-dveri.148/#post-1830


ahoj
a kde tenhle spinac sezenu? Videl sem nejake na ebay ale dlouho cekat nechci. Jde mi otevirani jen klicem / dalkou, tlacitko nefunguje, dekuji
 
Určiťe nebudu kupovat za 1700,- jen microspínač. Tuším že půjde sehnat i za 2 stovky :), dám vědět
 
Nevíte někdo, jestli je spínač na vnitřní osvětlení interiéru umístěn přímo v zámku dveří nebo je spínač umístěný mimo zámek. Jakmile se venku velká vlhkost, tak se mi spouští samovolně alarm. Nedávno se mi spustil ve dvě ráno:-( když jsem přišel k autu, tak uvnitř auta blikalo vnitřní osvětlení jak na diskotéce:) dík předem za info, ať vím, kde přesně hledat.
 
Ahoj, opráším toto téma. Nezkoušel někdo vadný mikrospínač vystříkat Kontaktolem? Dá se do něj vůbec dostat? Díky.
 
Ahoj, opráším toto téma. Nezkoušel někdo vadný mikrospínač vystříkat Kontaktolem? Dá se do něj vůbec dostat? Díky.
Ahoj, zkoušel potom co nejdříve musíš otevřít hermeticky uzavřenou součástku. Nicméně tohle řešení je na pár týdnů a mikrospínač o5 začne dělat neplechu. Zvolil jsem řešení za pár kaček, "voděodolné tlačítko" z elektrosoučástek + přechodku vytištěnou na 3D tiskárně. Bezproblémově funguje cca 1rok, cena do 100kč,-.
 

Přílohy

  • nové tlačítko.jpg
    nové tlačítko.jpg
    537,8 KB · Zobrazení: 76
  • Redukce 3D tisk.jpg
    Redukce 3D tisk.jpg
    75,2 KB · Zobrazení: 77
Back
Top