• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mistrák

já jim to zas tak moc nepřeju, ale uznávám že jsou prostě lepší ..... Ale štve mě, že rozhodčí neuznali náš regulerní gol, který mohl situaci dost změnit. Neříkám, že bychom vyhráli ... ale byla tam ta šance....
 
Rozhodčí takhle zprasili už více zápasů, co tak koukám .. ve čtvrtfinále zase to bylo dobře pro nás no..
 
Chuj s tim. Urcite by to zvedlo moralku... ale tak co se da delat. Nejsme sraci. Ja tedka budu fandit Rusum aby zfoukli USA a pak budu fandit Kanade. :D
 
Vypadá to jako včera.. Prvních 10 minut útok, poté to vzdají, nebruslí a vypadá to jak kdyby nechtěli. Smutné, když mají plnou halu svých fanoušků..
 
Když jsme hráli s Finama tak jsem se dívala, to byla paráda ale po včerajšku se už nedívám a sleduji to jen na netu jaký je stav, a o nic teda nepřicházím ;)
 
Jedeeeem malo fandite mazdaci

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Prvni zapas co koukam a zatim nic moc


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pivecko, platynko, fajn lidi...hlavne ze je pohoda
36887760f53c39a53b3d7076db9a8270.jpg

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
slušnej obrat ...:eek: Švédové mají víc štěstí než rozumu ... ten 4tej gol už tam párkrát skoro byl ...
 
Back
Top