• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mistrák

Presne jak pise Vitus,a to se tyka hlavne fotbalu,hokeje! CeskoSlovenska republika vzdycky mela sve silne a slabe(hokejove.fotbalove) momenty.Jsme tak maly statecek ze budme radi za ty uspechy ktere jsme kdy dokazali a to ted myslim ve vsech sportech ! Ano taky pamatuju semifinale proti zabetonovanemu recku v roce myslim 2004,kdy jsme hrali snad nejhezci fotbal na svete(Evrope) a bohuzel to nestacilo. Takze prejme hokejistum jen to nejlepsi. Ja verim ze tam nejedou jen tak si to odflaknout ale jdou do toho srdcem protoze stejne za to nemaji zaplaceno ;)
 
Takze prejme hokejistum jen to nejlepsi. Ja verim ze tam nejedou jen tak si to odflaknout ale jdou do toho srdcem protoze stejne za to nemaji zaplaceno

nejsem žádný velký hokejový fanoušek a znalec, ale poslední třetina co jsem dneska viděl, byla balzám na duši příznivcovu ....
 
Tak dneska Martina druhe misto :cool: Mel jsem volno,takze jsem koukal. Bylo fakt pekne jak jely spolecne s Ruskou a jeste vyradily tu holandanku , ktera cekala ze bude treti :D
 

Rakušani: “Jsme nejlepší v super-G!”
Švýcaři: “Ne, my jsme v tom nejlepší!”
Francouzi: “Kdepak, my.”
USA: “Držte huby, my jsme nejlepší!”
Italové: “Mamma mia!”
Ester Ledecká: “Podržte mi snowboard a sledujte…”



#esterledecká #bevagus
 
Back
Top