• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

Za mě taky,určo se i Rakkin s hadraplánem přidá.Termín výborný,snad jestli mohu něco říct,přimlouvám se za dopoledne nebo brzké odpoledne.Fakt už je brzo tma.
 
Jak mě do toho nic nevleze, tak za mě +1 (když nebude zlobit omezovač, tak +2) :D
 
V tom případě domluveno. Časově bych to viděl na 14h ;)

Akorát se dívám, že jsem sice na Moravě, ale mám zrovna auto na karosárně (konečně snad od léta dopadne oprava krup), tak jsem si vybral dobrej termín :D Kdyžtak přijedu MHD nebo nějakým taxiklanem :D
 
Letos už nedělám nic, takže pokud budu mít auto doma ze servisu, tak jedu...
 
V tom případě domluveno. Časově bych to viděl na 14h ;)

Akorát se dívám, že jsem sice na Moravě, ale mám zrovna auto na karosárně (konečně snad od léta dopadne oprava krup), tak jsem si vybral dobrej termín :D Kdyžtak přijedu MHD nebo nějakým taxiklanem :D
Tož klidně pro Tebe zajedu , šak to mám skoro po cestě :D:D horší je to s odvozem , pojedu brzo pryč (pro Zlatíčko do práce )
 
Uvidím, rád bych. Bohužel je to jediná sobota v roce co musím do práce.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk
 
Do kolika hodin se máte v plánu zdržet? Možná bych stihla ještě dorazit, ale až kolem 16h...
 
25.11.-je před zimou?;) vždyť se už teď škrabou okna u aut.
Já opět v práci. Škoda.
Pro me je zima az nasi silnicari udelaji ze snehu precku na silnici plnou soli. Jinak mam nastesti pres noc auto kam schovat tak ze jeste neskrabu :)
 
Zrovna kutíme motokáry v Brně, akorát nebyl čas založit téma :) Lasergame musí být, to by jinak nešlo :cool:
 
Back
Top