• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

achjo :( já snad svého žluťáka nikdy nepředvedu v plné parádě :( Opět pracovní víkend :(
 
Tak co bando? Je nejspíš čas na nějaký ten každoměsíční sraz, co vy na to, kdo je pro? :) Jak jste na tom třeba v sobotu 24.9.? A co takhle zmioňované Jedovnice? Jakmile souhlas, tak zakládám samostatné srazové téma ;)
Mazdár
 
Zrovna jsem se dneska dival jestli se neco nechysta :) ja jsem pro, i pro ty Jedovnice. Potrebuju jeste zajet motor takze se kilometry hodi :cool:
 
Já jsem taky pro :). Sice je to ještě daleko,ale jestli bude čas (což by měl být), tak určitě doplachtím ;)
 
jen se zeptám zda někdo nemá informace zda se tam nejedou zase závody člunů, mám nějaké tušení, že nejak koncem září, či řína tam jsou...
 
No já také s místem a dnem nemám problém .............. , tak uvidím co v práci a doma , ale vůle je.;)
 
Super, tak to má být! ;)
Čluny byly tento víkend, takže tentokrát by mělo být volno :)
 
Tak co bando? 22.10. rozlučka se srazovou sezónou? Nějaké návrhy na vhodné místo v klasickém okolí? ;)
 
Tak co bando? 22.10. rozlučka se srazovou sezónou? Nějaké návrhy na vhodné místo v klasickém okolí? ;)
Mám první návrh. Posunout datum (pokud by to šlo), rád bych se zúčastnil, ale toho dne budu své tělo vyvalovat v teplé vodě v Laa (Laa an der Thaya).
 
Poslední úprava:
tak 22-23.10. nemám problém, další týden mám zas službu, sraz bychom mohli někde do přírody, bude spadlé listí :oops::rolleyes:
 
No říjen je říjen, takže kdyžtak až na dalším srázku ;) Užij si hlavně parádně vyvalování v Laa ;)

@proton no že bychom se začli ke konci sezóny trefovat do volných víkendů? :D

ALL: Když nepřijde nějaký zajímavý nápad na místo, tak to klidně můžeme nechat na Macochu, kde to bylo loni fajnový. A nebo co takovej Buchlov, kde bychom to mohli zapíchnout na motorestu Samota? ;)
 
Back
Top