• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

Oukey, tak já založím srazové téma a budeme se loučit se sezonou tentokrát na Buchlově ;) Už teď se těším
 
Sraz "za kopcem", pokud by to byly Buchlovky, si nenechám ujít ;) Je čas trochu provětrat Mazďuchu a vlastně i důvod ji zase umýt :)
 
Takova lama otazka :) Kdyz delate srazy tak jak to vypada ? Nejake stanky s pivem apod...? Fakt netusim tak se ptam,protoze jezdim s brachou na srazy amerik a tam je vse...Nejsem rozezrany ale nikdy jsem nebyl na srazu Japonskych aut i kdyz jsem opravdu velky fanousek ;)
 
V galerii, máš fotky z každého srazu; u piva se moc nesedí spíše vůbec, je to vždy u aut a zde probíhá vzájemná debata kolem aut co a jak vylepšit a poladit.
Jsou to vždy rychlosrazy tak na 3h, někdy se zvrtne tak zaparkujem do restaurace.
 
A co kluci a děvčata uděkat nějaký předvánoční sraz, aby se trochu odlechčil vánoční shon.
 
A co kluci a děvčata uděkat nějaký předvánoční sraz, aby se trochu odlechčil vánoční shon.

No, mám v plánu zajet na otočku za Robinem do Vyškova ohledně bund na vyzkoušení, takže by se mohlo na ten den něco domluvit. :)
 
Takova lama otazka :) Kdyz delate srazy tak jak to vypada ? Nejake stanky s pivem apod...? Fakt netusim tak se ptam,protoze jezdim s brachou na srazy amerik a tam je vse...Nejsem rozezrany ale nikdy jsem nebyl na srazu Japonskych aut i kdyz jsem opravdu velky fanousek ;)
No, neber to jako sraz kde jsou stanky atd. na to jsou jine srazy. Moravia unit je spis kazdomesicni mazda meeting jak pisou kluci. Vetsinou jenom na parkovisti popripade restaurace. Kazdopadne neni o srandu nouze a ani popripade o zadnou tu radu. :)
 
Taky bych klidně něco udělal.neminim na vánoce blaznit.vsude moc lidí a to nesnáším.uz se těším na jaro.
 
Mazdar bando :p Tak se nám blíží únor a to je čas na na nějaké to setkání.
Jak už bylo avizováno, předběžně jsme se domlouvali, že bychom mohli na motokáry ;) A víceméně jsme se shodli, že bychom mohli na elektrické po vzoru Prague Unit :)
Co byste řekli třeba na Brno? http://www.motokary-brno.cz/cs/motokary

A termín třeba sobota 11.2.2017 může být? Nebo radši neděle?

Čas upřesníme potom podle rezervace. Založím potom srazové téma a můžeme se těšit na srandy kopec :)
Mazdár
 
Mazdar bando :p Tak se nám blíží únor a to je čas na na nějaké to setkání.
Jak už bylo avizováno, předběžně jsme se domlouvali, že bychom mohli na motokáry ;) A víceméně jsme se shodli, že bychom mohli na elektrické po vzoru Prague Unit :)
Co byste řekli třeba na Brno? http://www.motokary-brno.cz/cs/motokary

A termín třeba sobota 11.2.2017 může být? Nebo radši neděle?

Čas upřesníme potom podle rezervace. Založím potom srazové téma a můžeme se těšit na srandy kopec :)
Mazdár
Jsem pro-elektro jsem ještě nezkoušel, jen nevím jak na tom budu časově-teď toho mám celkem dost :(
Ale určitě jsem pro sobotu.
 
Back
Top