• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Motokáry CMK

nejspíš maj pondělky plonkový. Ale škoda, že ti to nevyjde. Tak někdo další jde do toho? Pokud se člověk pravidelně účastní závodů, tak má za 1500 Kč startovného neomezený počet tréningových jízd.... ,-)
 
slevová karta v hodnotě 200 Kč chápu, že mám slevu 200 Kč = zadax ... navíc ještě nezdražili na 250 Kč
 
No to je výzva! Maďarský závodník už má taky registraci :D :p

No těch 200Kč jsem zvědav, jak je to myšleno. Jestli 200,-Kč sleva na každou jízdu (i když se mi to nezdá, tak jsem to tak taky pochpil), tak by to bylo opravdu suprový :)

Mimochodem poplatek abych zaplatil už dnes, jestli chceme na první termín. Taky už máte uhrazeno?
"Každý přihlášený účastník je povinen uhradit poplatek 1 500 Kč nejpozději 10 dní před začátkem každého jednotlivého závodu"
EDIT: Tak už mi přišel mail s instrukcemi: Platbu zašlete nejpozději do pátku 13.1.

Kdo další jde do toho s náma?
 
Poslední úprava:
Japonský ani Maďarský závodník nakonec nejeli. Jeden byl v zahraničí a druhýmu se samotnýmu nechtělo :) Takže na objasnění slevového infa ze zeptáme kdyžtak na nějakém motokárovém srázku ;)
 
No tak jako co to je tohle to?! My, co jsme nemohli, jsme ve vas skladali veskerou svou duveru! :D To je reprezentace toto ...
 
tááákže motokáry už sice zdražili na 250Kč/jízda, ale dali komplet dokupy celou trať, takže to nikde neklouže a aktuální top čas je lehce nad 52 sec.

TOP DAY atakován na devátém fleku, ale chyběli nejrychlejší vlčáci, aby atakovali top časy...
 
Poslední úprava moderátorem:
A někteří vlčáci aspoň zjistili, že celou dobu jezdí na pomalejší stupeň :D .. příště se budou dít věci :hungry: Byla to stejně paráda a trať je opravdu super ;)
 
My jdeme s kolegama ve stredu, tak se tesim. Ted aspon vidim aktualni metu, co musim prekonat. Madarsky zavodnik to nejak flakal :D.
 
Náhodou na ježdění s prázdnou gumou a s pitstopem na výměnu motokáry čas odpovídající :D
 
Tak jsem dnes navstivil tento oblibeny podnik a zvlaste bych timto chtel podekovat @Vitus-ovi! Protoze prave diky jemu jsem byl dnes motivovan a hnan dopredu! :D

Z nejakeho zahadneho duvodu jsem mel zafixovano, ze @Vitus v nedeli zajel paradni cas na urovni 52.7 a tak jsem jej hodlal cely vecer trumfnout. Celou dobu me hlodalo: "sakra, co se deje?! Vzdyt jsem vzdy byl rychlejsi, jak on!" Nepodarilo se. A ted se to vysvetlilo ... :D. Ne, samozrejme trosku prehanim, at ma prispevek trosku koreni, ale stejne ;).

Zajel jsem cas "pouze" 53.051, takze jsem si zlepsil osobak. Prikladam rozpis jizdy.

Mimochodem za zminku jeste stoji, ze jsem mel tu cest jet dve jizdy spolu s jezdcem Nikodem P. (pro predstavu v mem rozpisu doporucuju prohlednout kolonky Top week, Top month a Top track). Prisel az pozdeji, takze v Top day se umistil az potom. Kazdopadne jsem si mladeho pana odchytil a nechal si povypravet spoustu teorie. Prijemny pokec. Takze priste se mate na co tesit, to vam to nandam! Ted aby se klepal i @Nahasapimapetilon!

Che, ne, samozrejme zase prehanim. Ale pro informaci - ano, dava boost do kopce (samozrejme jeste pred zatackou, kterou na kopec zatoci).

Kdo to docetl az sem, zrejme se nudi a nema co delat :cool:.
 

Přílohy

  • cmk-170125-personalMail.pdf
    39,9 KB · Zobrazení: 2
slušná reportáž, pane :) 52,7 bude můj další čas, neměl jsem štěstí na lepší autíčka ...... :p hehe :D

Gratuluju k SUPER času, a doporučuju, abys přehodnotil ty pondělky a vyjel do soutěže v barvách MazdaKLANu :)
 
Tak jsem dnes navstivil tento oblibeny podnik a zvlaste bych timto chtel podekovat @Vitus-ovi! Protoze prave diky jemu jsem byl dnes motivovan a hnan dopredu! :D

Z nejakeho zahadneho duvodu jsem mel zafixovano, ze @Vitus v nedeli zajel paradni cas na urovni 52.7 a tak jsem jej hodlal cely vecer trumfnout. Celou dobu me hlodalo: "sakra, co se deje?! Vzdyt jsem vzdy byl rychlejsi, jak on!" Nepodarilo se. A ted se to vysvetlilo ... :D. Ne, samozrejme trosku prehanim, at ma prispevek trosku koreni, ale stejne ;).

Zajel jsem cas "pouze" 53.051, takze jsem si zlepsil osobak. Prikladam rozpis jizdy.

Mimochodem za zminku jeste stoji, ze jsem mel tu cest jet dve jizdy spolu s jezdcem Nikodem P. (pro predstavu v mem rozpisu doporucuju prohlednout kolonky Top week, Top month a Top track). Prisel az pozdeji, takze v Top day se umistil az potom. Kazdopadne jsem si mladeho pana odchytil a nechal si povypravet spoustu teorie. Prijemny pokec. Takze priste se mate na co tesit, to vam to nandam! Ted aby se klepal i @Nahasapimapetilon!

Che, ne, samozrejme zase prehanim. Ale pro informaci - ano, dava boost do kopce (samozrejme jeste pred zatackou, kterou na kopec zatoci).

Kdo to docetl az sem, zrejme se nudi a nema co delat :cool:.
Parada. Uz se docela bojim protoze pod 53 jsem to zajel driv a ted uz se tam nemuzu dohrabat. Jinak ja si myslim, ze Nikodem je to ten samy co jezdi autokros nebo ktery tenhle sport v CR. Videl jsem ho v nekterem Svete motoru. :) urcite si od tebe rad poslechnu co rikal :)

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 
Paráda, skvělá reportáž @Ter Leeloo II , gratulace k super času ;) Taky se přidávám a rád si poslechnu všechna nabytá moudra :cool: Už se těším na další motokárovou sešlost ;)
 
Od znameho jsem dostal tip na nasledujici podnik:
http://kartplanet.cz/

Jedna se o venkovni drahu s obrubnikama. Na YouTube k videni treba zde:

Az bude teplejsi pocasi (a lepsi, jak na videu) na jare, tak bychom to mohli jit nekdy zkusit, co rikate? Nic proti CMK, jen tak vyzkouset zase trosku neco jineho. Jeste jsem nejezdil na motokarach venku na draze s obrubnikama.
 
Back
Top