• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Motokáry CMK

Od znameho jsem dostal tip na nasledujici podnik:
http://kartplanet.cz/

Jedna se o venkovni drahu s obrubnikama. Na YouTube k videni treba zde:
Tak jsem tam o vikendu zavital a docela prima, pekna draha. Samozrejme s predjizdenim to zase klasicky moc velka slava neni. Zazemi tam take neni nic moc, teprve se pripravuje. Ale myslim, ze to za navstevu stalo. Hlavne se tam rovnou jezdi na kubature 270 a ne jako na jinych drahach, kde teprve musis na 200 prekonavat "kvalifikacni cas". Takze vlastne jsem tam jel poprve v zivote na 270 motokare.

Motokary jsou trosku spinave z toho provozu venku (i za mokrych podminek). Takze tam nedoporucuju chodit nekomu v obleku v ramci svatebni oslavy :D.
 
paráda, venku to začíná vypadat na kraťasy, tak můžem vyrazit :) Aspoň bude změna :)
 
Tak přikládám dnešní sumář ;) Všichni na TOP DAY. A máme zastoupení i v TOP WEEK (neděle večer) a TOP MONTH. Klaňákům to prostě jezdí, jak se patří :D :cool:
cmk.jpg
 
Tak jsem vcera byl zase v CMK a bylo mi vysvetleno, ze nakonec clovek musi kvuli GDPR s jejich kartickou odsouhlasit i marketingovou komunikaci, takze nejen tu informacni. Takze ikdyz me minule nechali jezdit, ted uz jsem musel zaskrtnout vse :(.

Kazdopadne jeste jedna vec, clovek s jejich kartickou ma pry 10% slevu v restauraci, ale musi se prihlasit pri placeni. To jsem nevedel, tak kdyby se to nekomu hodilo ... ;).

Osobak jsem si opet zlepsil, ale stale daleko za @Nahasapimapetilon a @Natural. Ja fakt nechapu, kde naberu tu skoro sekundovou ztratu v tom prvnim sektoru ;).

Screenshot from 2018-05-25 09-01-59.png
 
Ze by klopenka a vyjezd z ni? Taky tam porad laboruju se stopou...... jinak moc peknej cas!
 
@Vitus jasne, zrejme ano, ale proste nevim jak.

Zrovna vcera tam byl solidni "studijni material", takze jsem se dival a take jsem prujezd tudy zmenil ... ale asi ne dost. Asi to bude i tim boostem, protoze nepletu-li se, zdejsi kluci to davaji tam na zadni rovince a ja do kopce (ale nevim, kde presne jsou hranice sektoru). Pak ale bych nejspis tratil v druhem sektoru ... no co uz, proste jsou lepsi ;).

Ten studijni material ...
Screenshot from 2018-05-25 09-06-08.png
 
za klopenkou, ve vracáku před kopcem a poslední zatáčka před cílem jsou pro mě ještě zásobárna času
 
Back
Top