• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry Zličín - čtvrtek 15.3. od 19ti hodin

Motokáry


  • Celkem voličů
    6
dneska se na stránkách CMK objevilo toto, takže sraz posunut na 19tou hodinu !!!!

Screenshot 2018-03-15 12.25.31.jpg
 
To je naprosto luxusní. Klient mi totiž posunul schůzku na půl šestou, takže nepřijedu pozdě.
 
zajels něco zajímavýho? Přišlo mi to dneska uklouzaný na pohled....

díky @skokan za ukázku ŠA bestie :D Kdyžs jí dal napít, tak každý přeřazení DSG si pěkně odplivla :)
To teda. A pokaždý mě kopla jak kobyla. Má suprově nastavenou převodovku, když řadí i podřazuje, tak z meziplynem a plive a plive ;)
 
Parádní akcička a rád jsem všechny viděl. Těším se zase na další akci ;)
 
Včera to bolo fajn. Tá druhá jazda bola lepšia. Vylepšil som si osobák, tak som spokojný. :)
 
Chlapi, super pokec i zabava. Priste vypnu telefon a dam urcite dve jizdy. Rozjel jsem se az v poslednim kole.
Ale zase jsem si to vynahradil ŠA bestií cestou domu ;)
 
Zrejme zalezi na pocitu kazdeho soudruha, ale za me rozhodne ano. Chapu, ze nekomu muze chybet ten zvuk a smrad benzinu a oleje z dvoutaktniho motoru, ale me rozhodne ne.

Ikdyz me posledni dobou docela stve, jak tam byva narvano.
 
podepisuju @Ter Leeloo II post a dodávám že i restaurace je na Zličíně podstatně lepší než v Radotíně....

V létě vyrazíme na venkovní káry do www.kartplanet.cz . Docela zábavná trať se zatáčkou ala "Eau Rouge"
 
Back
Top