• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Motor 2,5 GTA - zkušenosti

Tak nejak som uvažoval. Akurát na pohľad na PP, ktorý po dotankovaní plnej nádrže, ukazuje dojazd niečo okolo 700km som si ešte nezvykol. :D
 
Spotřeba odpovídá draku. Navíc pokud si ještě neudělal reset spotřeby, tak ho udělej, třeba budeš překvapený.
 
Spotřeba odpovídá draku. Navíc pokud si ještě neudělal reset spotřeby, tak ho udělej, třeba budeš překvapený.
Po resete PP zatiaľ mám dlhodobú spotrebu 8,6. Som zvedavý, kde sa to ustáli za nejaký rok/15 000km.
 
rád bych zjistil podrobnější info o té svolávačce na pístní čepy abych věděl jakýmu datu výroby / VIN se vyhnout
 
Ahoj,
jenom odbočím od tématu. Někdo tady psal udělat reset spotřeby. Jak se to dělá ?
Díky za radu.
 
Pomocí tlačítek nastavit průměrnou spotřebu a potvrdit. Poté podržet SET tlačítko.

Odesláno pomocí Tapatalk
 
JMZGH1*L601128035-139368
JMZGH1*L681128055-139393

Takže jestli to chápu správně, tak problém pístních čepů se týkal VINka v rozmezí těch posledních šesti čísel? Když tedy moje Vin končí 197601 tak se mě to netýká?
 
Ahoj všichni,máte někdo zkušenost s tímto problémem pístních čepů, že jste absolvovali svolavacku a byly vám všechny ty věci vyměněny a potom jste měli problém? Nebo od výměny vše v pořádku?
Díky a pozdravem
 
Jinak k predchozim prispevkum, kde pisete, ze jde rada do otacek. To mi prave u tohoto motoru prijde jako desna nuda :) Nejvic se mi libi kroutak v nizkych otackach. S V6kou co mam jako druhe auto se vytaceni do otacek neda vuuuubec srovnat...ale mozna je proste tou V6. JInak spotreba mesto/okresky 50/50 mam 8,4 l/100km...

Jo a el. posilovac je opravdické "zlo"
 
Ahoj. Měl bych dotaz na někoho kdo by mi v rychlosti napsal co můžu vyčíst z přiložených dokumentů. Tím myslím co bylo meneno, neni mi jasné jestli už byl proveden servis ala 120tkm a co je na té faktuře. Jinak motor je super, také mě překvapil kroutak v nízkých otáčkách a celkově jsem spokojenej ikdyz cena byla vysoká. No snad aspoň vydrží . DekujiIMG_20180710_093737.jpg IMG_20180710_093710.jpg IMG_20180710_093647.jpg
 
Co mi moje nemcina staci, tak kontrola 120 tkm se delala (ale spise jako kontrola po 6 letech).

A na fakture je:
- kontrola 120 tkm/6 let
- vymena vzduchoveho filtru
- vzduchovy filtr
- vymena motoroveho oleje
- tesneni
- olej
- vymena olejoveho filtru
- olejovy filtr
- vymena brzdove kapaliny
- brzdova kapalina
- vymena kabinoveho filtru
- kabinovy filtr
- kontrola steracu
 
Z výpisu je patrný, že s tím málo jezdili a nestíhali najet km před předepsaným časem. Stotisícová byla dělaná v 85 298 km
 
Back
Top