1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Možnost odstranění účtu

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil Kábek, 6. 6. 2016.

 1. Kábek

  Kábek výkonný člen KLANu

  122
  57
  28
  Smazáno
   
  Poslední úprava: 24. 6. 2016
 2. Doofer

  Doofer moderátor Člen týmu

  949
  510
  93
  Duvody zjistovat nebudu, ale pokud je to reakce na toto vlakno, zda se mi tedy ponekud unahlena...

  Obecne:
  * tema musi vypovidat o problemu s kterym si nevim rady nebo byl vyresen odbornym zasahem. Pri poctu clenu, kteri rychle narustaji je proste nutne drzet nejake predmetne, obsahove ucelene penzum informaci. V opacnem pripade se z fora stane informacni jungle a to nemuze byt zajem nikoho z nas...

  Hezky den vsem

  Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
   
  shr3k a Alamaster se to líbí.
 3. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 663
  2 816
  183
  Spritmonitor.de
  napiš SZ @shr3k ovi , ten je jediný kompetentní v otázce bytí a nebytí na tomto foru ,-)
   
 4. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 865
  1 216
  153
  Spritmonitor.de
 5. Ter Leeloo II

  Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

  1 385
  636
  113
  Spritmonitor.de
  Zase na druhou stranu, nebyla by skoda nektere potencialni ctenare pripravit o nejake zajimave diskuze? Treba tu o tech autobateriich a podobne, ikdyz to nevedlo ke kyzenemu vysledku - deaktivaci iStop. Nebo aspon me se to tvarilo zajimave, ikdyz tomu houby rozumim a to nas na stredni skole oslovovali "budouci elektrikari". Jenze to bylo jednim uchem tam a druhym ven ;).

  A potom, kdyz po sobe nekdo tak strasne chce zametat stopy, tak citace prispevku jinymi uzivateli vetsina for inteligentne smazat neumi.

  Takze by tu stejne asi na vzdy zustal Kabkuv stin, protoze lidi mu odpovidali, lidi si s nim povidali ;).
   
 6. romin

  romin rodinný člen KLANu

  554
  346
  63
  Ale p.Kábek,všichni nemůžou být vzdělaní jako vy,kdo by potom fyzicky pracoval,tak nám ten pravopis promiňte.Všichni klaňáci,nemůžou být dokonalí;)
   
 7. Ter Leeloo II

  Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

  1 385
  636
  113
  Spritmonitor.de
  Mimochodem akt registrace neni v principu o soukromi, ale o identite. V pripade diskuzniho fora tedy, aby nikdo dalsi nemohl vystupovat take jako Kabek a naopak, aby vsechny aktivity mohly byt vazany na konkretniho uzivatele, znalce pristupovych udaju. Nijak to nemluvi o tom, co (ne)bude verejne. Vlastne mozna naopak. Svym zpusobem by se dalo rict, ze registrace sama o sobe uz snizuje soukromi.
   
 8. shr3k

  shr3k správce Člen týmu

  1 865
  1 216
  153
  Spritmonitor.de
  Mno ale přílohy samozřejmě jsou soukromé, stačí použít funkci Nahrát soubor nebo obrázek linkovat do zprávy ze svého vlastního úložiště, např. Zonerama, Imgur, Picasa atp. Sdílený Flickr tu slouží k veřejnému chlubení se pěknými fotkami. Mimochodem už před časem jsem ten MazdaKlan Photostream promazával a byl to pěkný opruz. Mám tomu rozumět tak, že se tam opět ocitly další obrázky, které měly být soukromé? Chtít po mně přístup a heslo k mému Yahoo účtu na jejich vymazání, no to snad ne. Pošlete přes soukromou zprávu odkazy na obrázky a já je opět odstraním.
  Tomu se říká pro dobrotu na žebrotu, člověk pořídí za svoje peníze plugin, aby mohli ostatní využít neomezenou kapacitu pro fotky, kterými se chtějí pochlubit, a pak dostane ještě vynadáno, že nezařídil nemožné pro ty, kteří to využívají pro nějaké soukromé záležitosti.
   
  Natural se to líbí.
 9. Bouu

  Bouu výkonný člen KLANu

  496
  69
  28


  Mohl jste se všimnout mé nižší inteligence která se projevuje slabší slovní zásobou a chybami v plynulosti vyjadřování. Nic si pořádně nepromyslím, plácám hlouposti a nedokážu se pořádně vymáčknout. Až mne budete doučovat gramatiku, hned poznáte z mé slovní zásoby a projevu s kým máte tu čest.
  Přes to jsem v pohodě! Vegetativní funkce v normálu

  :D
  Kdo si někdy usmažil volské oko autogenem na kapotě své Mazdy ošetřené WS Platinem, nemůže prostě jinak, než vstoupit do fanklubu MAZDAKLAN.CZ

  A vo votom toje :D
   
  Poslední úprava: 24. 6. 2016
  romin se to líbí.

Sdílet tuto stránku