• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD connect a podporované mobily?

Bob

výkonný člen KLANu
251
Ahojte, mám problém dohledat, jak si rozumí MZD connect a mobily Huawei P9 lite, Honor 7, Honor 5X (Google mlčí, a stránky podpory Mazdy značku Huawei tak trošku přehlížejí). Můžete někdo potvrdit/vyvrátit funkčnost těchto modelů? Primárně mi jde o bezproblémové párování, přenos kontaktů a telefonování. Schopnost práce se SMS se hodí, internetové fce podobně (wifi hotspot pro navigaci a rádia), ale dá se bez toho žít. Možná bychom mohli v tomhle vlákně budovat vlastní seznam mobilů s popisem toho jak si s MZD connect rozumí.

Sám používám SONY Z3 compact, funguje mi všechno jak uvádí Mazda, jen poslední měsíc, pokud volám z auta, tak v historii hovorů se místo jména u odchozích hovorů začalo objevovat jen telefonní číslo i když ho mám v seznamu kontaktů. Nejsem si jistý, jestli za to nemůže upgrade firmware v telefonu nebo jestli pomůže znovuspárování telefonu, ale v tuhle chvíli mě to nijak zásadně neomezuje, tak to neřeším.
 
mám zkušenost, že u Lenova P70 funguje bez problémů vše kromě zobrazení emilů a to samé u Honor 7 Lite . Tak si myslím, že Huawei P9 Lite,Honor7 aHonor5X na tom budou podobně ...
 
Já mám zkušenost s Lenovo K5 Plus, že jdou pouze kontakty. Takže se telefonuje hezky se zobrazením názvu kontaktu, ale ostatní jako SMS, email tak nejdou zobrazit. Stále mi MZD ukazuje, že se seznam aktualizuje a žádný výsledek.

Nemáte s tím nějakou zkušenost, jak nastavit mobil popř. MZD connect, aby mi to ukazovalo i SMS a emaily?
Díky.
 
Mám HUAWEI P8lite a ako píše vyššie "vladas75"funguje okrem emailov na 100 percent.
 
Honor 10 vcelku bez problémů. Jen je potřeba pár minut s voláním počkat, případně po spárování vytočit číslo na telefonu. Pravděpodobně je zmatený ze dvou sim, nějak si to po chvilce přechroustá. Vybrat si před vytočením SIMku Mazda neumožňuje. SMS se dají číst, maily ne.
 
Back
Top