1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

elektrika Náhodné samovoľné spustenie alarmu

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil nimbo, 15. 4. 2018.

1. nimbo

nimbo výkonný člen KLANu

121
    43
    28
    Ahoj vospolok, ako už názov témy naznačuje, čas od času sa mi náhodne spustí alarm. Ten je origo mazďácky dodaný k autu. Nejaké tipy, kde mám začať pátrať?

2. Max6

Max6 rodinný člen KLANu

435
    421
    63
    Jen se zeptám. Má ten origo alarm nějakou LEDku která po zapnutí alarmu bliká ? Většinou tyhle LEDky potom vyblikávají který čidlo zahlásilo "alarm". Takhle jsem podle vyblikání chyby ledky po spuštění alarmu zjistil, že mám špatný čidlo kapoty na MPS.
    Pokud to žádnou LEDku nebo jiný světýlko indikující stav alarmu nemá,tak zatím aspoň vizuelně projeď v autě čidla jestli na nich není třeba pavučina.

3. nimbo

nimbo výkonný člen KLANu

121
    43
    28
    Ahoj, ledku som nikde neobjavil. Môžem mrknúť na čidlo pohybu v interiéri, či tam nie je bordel pred čočkou. Môže to mať nejaký súvis s nefunkčným tlačítkom na bezkľúčové zamykanie v pravých predných dverách?

4. kubbi

kubbi člen KLANu

57
    45
    18
    Ahoj, nemá separátní ledku, ale kontrolku na budikach.

@Max6, měl by jsi seznam kódů nebo aspoň odkaz?

Odesláno pomocí Tapatalk

5. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

831
    293
    63
    Technická: kde bych všude našel čidla?

Sdílet tuto stránku