1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

elektrika Náhodné samovoľné spustenie alarmu

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil nimbo, 15. 4. 2018.

 1. nimbo

  nimbo výkonný člen KLANu

  121
  43
  28
  Ahoj vospolok, ako už názov témy naznačuje, čas od času sa mi náhodne spustí alarm. Ten je origo mazďácky dodaný k autu. Nejaké tipy, kde mám začať pátrať?
   
 2. Max6

  Max6 rodinný člen KLANu

  435
  421
  63
  Jen se zeptám. Má ten origo alarm nějakou LEDku která po zapnutí alarmu bliká ? Většinou tyhle LEDky potom vyblikávají který čidlo zahlásilo "alarm". Takhle jsem podle vyblikání chyby ledky po spuštění alarmu zjistil, že mám špatný čidlo kapoty na MPS.
  Pokud to žádnou LEDku nebo jiný světýlko indikující stav alarmu nemá,tak zatím aspoň vizuelně projeď v autě čidla jestli na nich není třeba pavučina.
   
 3. nimbo

  nimbo výkonný člen KLANu

  121
  43
  28
  Ahoj, ledku som nikde neobjavil. Môžem mrknúť na čidlo pohybu v interiéri, či tam nie je bordel pred čočkou. Môže to mať nejaký súvis s nefunkčným tlačítkom na bezkľúčové zamykanie v pravých predných dverách?
   
 4. kubbi

  kubbi člen KLANu

  57
  45
  18
  Ahoj, nemá separátní ledku, ale kontrolku na budikach.

  @Max6, měl by jsi seznam kódů nebo aspoň odkaz?

  Odesláno pomocí Tapatalk
   
 5. Milda6

  Milda6 rodinný člen KLANu

  831
  293
  63
  Technická: kde bych všude našel čidla?
   

Sdílet tuto stránku