• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 3

Výroba 05, , takže by tam fitr pevných částic neměl být?

Z El . Knížky:Rakosko.servisovano od 06-2014
V roce 2011-rozvody:261000km
2014- výměna olejů a kontrola kastle:261000km
Takže cca ted 300k na hrbu.
Tak a ted babo raď.

Inzerát:80kw-184781km
El. Knížka:66kw-cca 300000km
Že by měnil motor?
Tak už mě napadá že to Vyřeší diagnostika. Ale zase nezjistim zda je nové turbo a rozvody.
 
Poslední úprava moderátorem:
Pokud bude v tp souhlasit číslo motoru, tak byl scela jistě měněn. A diagnostika ok, tak proč ne. Ale taky nejsem dobrodruh. Uvidíme v neděli.
 
Pokud bude v tp souhlasit číslo motoru, tak byl scela jistě měněn. A diagnostika ok, tak proč ne. Ale taky nejsem dobrodruh. Uvidíme v neděli.
Okoukni i jak je vyražený VINko v plechu. Jestli okolo něj uvidíš náznak lakování nebo svařování,tak ruce na bradavky a utíkej pryč.
Ale stejně mi to přijde hodně podezřelí. Jestli v 2014 mělo auto podle el. servisky najeto 261000km a teď je najednou na tachometru 184781km, tak když připustím že byl měněnej motor tak to znamená že za 4 roky najel 184000km ??? A hlavně když se mění motor,tak není důvod stočit kilometry, protože kilometráž se bere jako celek i na karoserii. To by bylo fajn pak takhle prodávat kastli s nápravama co má nalítáno půlmega a jen tim že "zgenerálkuju" nebo vyměnim motor z něho najednou udělam krasavici se 100000km najeto.
Navíc je to dovoz z rakous, takže za mě je to jen prach sprostě stočená záležitost.
 
Zdravim foristi,
prihlasil som sa na forum, kedze M3 je na spadnutie a co mozem o skusenostiach s M3, to nachadzam na MazdaKlane, webe a v testoch M3a pod. Najazdil som s M3 cca 800km za tri dni a je to auto pre mna ! Dam ho cipnut v DISI PL+okenne deflektory, ine ma "zatial" nelaka.
Dilema: nove a ci jazdene, poskulujem tvrdo po tejto: https://www.autobazar.sk/16061306/mazda-3-2-5-skyactive-g-186/
lenze jazdenka a cakam na blizsie info o aute, lebo s tymto motorom sa predavala v usa. Cakam sice odozvu predajcu, ale aj tak poprosim o Vas nazor lebo som nenasiel nieco viac a tomto prevedení. Vdaka
 
Skoda ze tu dvaapulu neprodavaji pro M3 oficialne tady :( Ale chapu ze by tuto motorizaci volilo minimum ridicu (nadsencu),takze se to asi nevyplati.
 
Takze odpoved je tu, po obhliadke budem mudrejsi, dam vediet.
M-3, 2.5 Skyactive-G vyrobená v Japonsku, dovoz z USA, auto bolo dovezené od majiteľa z Litvy. (člen EÚ)
Prihlásenie nie je problém, majú E v krúžku - homologizáciu.Takúto Mazdu som už prihlásil bez problémov.
Servis: nie je problém, tento motor sa montuje do modelov M-6 a CX-5, len majú v riadiacej jednotke mapu na 141kW, táto M-3 má 137kW - inak sú totožné.
Servisná história: Mazdy majú elektronickú servisnú knižku a taktiež na aute na vodičových dverách sú vyznačené intervaly servisu oleja, filtra a pod
Auto je treba najlepšie vidieť osobne a ak chcete dať prehliadnuť v servise.
 
Takze odpoved je tu, po obhliadke budem mudrejsi, dam vediet.
M-3, 2.5 Skyactive-G vyrobená v Japonsku, dovoz z USA, auto bolo dovezené od majiteľa z Litvy. (člen EÚ)
Prihlásenie nie je problém, majú E v krúžku - homologizáciu.Takúto Mazdu som už prihlásil bez problémov.
Servis: nie je problém, tento motor sa montuje do modelov M-6 a CX-5, len majú v riadiacej jednotke mapu na 141kW, táto M-3 má 137kW - inak sú totožné.
Servisná história: Mazdy majú elektronickú servisnú knižku a taktiež na aute na vodičových dverách sú vyznačené intervaly servisu oleja, filtra a pod
Auto je treba najlepšie vidieť osobne a ak chcete dať prehliadnuť v servise.
Klidně si kup novou verzi s 88Kw..nechá se take naladit na těch cca 180k.. za těch pouhých.. cca 500euro..

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pořizuju novou M3 a po pročtení různých zkušeností mám trochu obavy.
Na co si dát nejvíc pozor (kromě zadní sedačky v Mexičance)?
 
No já myslím, že když si tady někdo přečte co všechno se na novejch mazdách od M3 po CX-5 dokáže vy.rat, tak si zaslouží velký + za odvahu. :D
 
Podívej, to by si nesmel koupit zadne auto...ja prosel od VW, pres Skodovku, Opel, MB, Ford a momentalne jsem skoncil u Mazdy. S.alo se naprosto vsechno, akorat u MB to stalo radove vice..
 
Jasně, že se sere všechno, ale když tady čtu jaký problémy maj některý lidi, a že jich je dost, s novejma CX-5 za 800 tisíc, tak mi jich je doopravdy líto. :(
 
Velká část lidí taky na fórum přijde jen s problémem, když hledají odpovědi. Potom je jasné že jsou vidět hlavně nedostatky.
 
Back
Top