• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Ahoj, som tu medzi vami nový. Vyberám si auto a do oka mi padla táto mazda. https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17139441?goFrom=list. Máte niekto nejaké skúsenosti s auto diskont?
Nevěřím,že ten vůz je v nabídce.Diskont je pobočka AAA,kde nabízejí vozy bez historie,bourané atd.Myslím,že tohle je fiktivní vůz,aby nalákali lidi do bazaru.Však zkus zavolat,pokud ti řeknou,že auto je zadané nebo prodané,tak je to jasné!
 
Už som to zistil. Volal som tam. Komplet vin, číslo protokolu o STK mi nechcela dať po telefóne, vraj iba osobne na pobočke. Mám to síce za barákom, no neviem, či to stojí za ten čas.
 
za ten čas to určitě nestojí to je jasný, jen tě chtějí nalákat a pak ti tam výhodně prodají něco úplně jinýho , protože inzerovaný vůz zrovna z nějakého důvodu nebude na prodejně ...
 
Pokud máš tu pobočku za barákem,vezmi si nějakého technika a běžte se podívat.Za shlédnutí člověk nic nedá.A v které pobočce to auto má být?
 
Fór je ešte v tom, že auto je v Olomouci a ja mám za barákom pobočku v Prahe, Dolných Chabroch. Dnešná návšteva by bola iba o tom, si tam prísť po info.
 
No, taky jsem na ni koukal, a autodiskont je prostě braný jako neprodejne totálky v AAA. Co se týká AAA, už jsem je zaposlední 1/4rok navštívil 2x, překvapilo mě, že u jedné mi řekli, že auto je po těžké bouračce a u druhé řekli, že je cajk, jen že svítí kontrolka airbagů, tak jsem od ní dal ruce pryč, kdo ví, jestli tam airbagy vůbec byly,... Ta slovenská je pěkná, ale už se mi zdá celkem drahá,...
 
Já svoje auto v áčkách bral. Nechal jsem si ho dovést na prodejnu v Olomouci, podle vinka zjistil co šlo a pak to tam šel očíhnout.

Chlapík mi řekl veškeré poznámky z pc, co o tom autě měl, tzn vady, historie atd...
Za mě musím říct, že s jednáním spokojenost.

Ale třeba je to tím, že borec viděl, že o autech a o tom konkrétním taky, něco vím a nic na mě nezkoušel. Těžko říct...

Kdyby si chtěl, klidně se na tu mazdu v olomouckém diskontu mrknu a zkusím zjistit víc info a jestli tam vůbec je.
Když jsem se tam během čekaní mezi papírováním procházel, tak 2 šestky tam pod sněhem stály.

Takže stačí říct;)
 
Ale jak koukám na odkaz, tak stříbrná nebyla žádná. Nicméně to nemusí nic znamenat. Ty auta se vozí mezi pobočky, pokud si to někdo objedná, takže dnes může být v Olomouci a zítra v Praze.
Jinak Diskont jsou auta bez prokazatelné historie atp. Takže chce to být pozorný. Ale i tam půjde koupit reálně dobrej kus.
"Lepši", respektive zajímavější, hezčí a ověřitelná auta jdou do Áček a zbytek Diskont, chce to prostě opatrnost a pořádně to projít.
 
Beztak je děs, že je takovej problém koupit auto, který nejsou kamna :). Dieselů je v této republice jako blech a solidní benzín 2x do roka. Snad se taky dočkám, v nejhorším budu muset do DE, ale ženě se to moc nelíbí, tak stále doufám,...
 
Príbeh s diskontom mal pokračovanie. :) V pondelok som tam nakoniec nešiel. V utorok mi volali a pýtali sa, ako dopadla schôdzka. Týpkovi som povedal, že som nikde nebol a, že ich neochota dávať informácie po telefóne(vin a číslo protokolu STK), nie je úplne pro zákaznícky prístup. Týpek, že ok, že sa na to auto mrkne a dá mi info do telefónu. Chvíľu tam niečo štrachal a potom povedal, že auto je predané. :D

Edit: Už mám rozjednané cez autocentrum Král dovoz z DE. Komunikácia zatiaľ z ich strany pomerne viazne. Ak to nedopadne skúsim ešte Wágnerovú z Tábora. Keď nedopadne ani to, potom už neviem...
 
Takže jsem měl pravdu.Pokud uvidíte v AAA nebo Diskontu vůz s málo najetými kilometry za výhodnou cenu,jde většinou o ten fiktivní vůz,který neexistuje v nabídce.Je to jejich obchodní politika a řeknou,že je vůz prodán.
 
Ani nemluv, ani nemluv...
GHčko v naftě začína zhruba na 160 000 a klidně Gta, kdežto benzínů je tak třetina a když naklikáš nějakou výbavu a alespoň dvoulitr, tak je to čus.
Já hledal jen tu 2.5 a v nabídce v celé republice bylo 6 aut. Od 210 do 280 tis. Potom už jen další generace. A Gta bylo v inzerci jen 2x... Mazec.
Hold hloupá evropa. Tady jezdí většina lidí do 15 tis. za rok, ale musej k tomu mít dehet. A potom kuchaj všichni dpf atd...

Ale i já byl jupin a koupil si Bmw v naftě a vím, že už nikdy...
 
Svatá pravda, mám stejný požadavek Mazda 6 GH 2.5i GTA :). Látka místo kůže, zatmavený skla a tech pár drobností je prostě boží :)
 
Takže jsem měl pravdu.Pokud uvidíte v AAA nebo Diskontu vůz s málo najetými kilometry za výhodnou cenu,jde většinou o ten fiktivní vůz,který neexistuje v nabídce.Je to jejich obchodní politika a řeknou,že je vůz prodán.

Jo, je to tak... Volal jsem tam na šestku v kombíku a dávno prodaná,přesto ještě týden po mém telefonatu byla inzerovana...
 
Svatá pravda, mám stejný požadavek Mazda 6 GH 2.5i GTA :). Látka místo kůže, zatmavený skla a tech pár drobností je prostě boží :)

Přesně bejku... Já hledal taky jen 2.5i GTA, aby mě potom zase neštvalo, že mi tam něco chybí :)
A nelituju, naopak, naopak...
 
Ja mám rozpočet tak to 9k5eur. Za tie peniaze sa už v Nemecku niečo dá nájsť. Plus k tomu ešte dovoz a poistky.
 
Back
Top