• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Někdo tu autocentrum Král doporučoval, máte s nimi nějaké zkušenosti?
@Machbuster IMO jen ty nejlepší, a já Milana Krále také znám, můžu doporučit. Samozřejmě záleží na osobní dohodě a představách. Je asi jasné, že takový dovoz konkrétního kusů vyjde dráž, než když se pro auto člověk vypraví sám na vlastní pěst.
 
áčka, esa a nedejbože jejich diskonty ... nastražit uši, oči a nejlíp se jim vyhnout . Tolik nejen moje zkušenosti, ale ať si každý naloží se svými penězi po svém :)
 
Jj, to bol môj prvý a posledný kontakt s áčkami. Pevne dúfam, že ten dovoz cez pána Krála dopadne a ja budem šťastným majiteľom 6tky GH. :)
 
Já svoje auto v áčkách bral. Nechal jsem si ho dovést na prodejnu v Olomouci, podle vinka zjistil co šlo a pak to tam šel očíhnout.

Chlapík mi řekl veškeré poznámky z pc, co o tom autě měl, tzn vady, historie atd...
Za mě musím říct, že s jednáním spokojenost.

Ale třeba je to tím, že borec viděl, že o autech a o tom konkrétním taky, něco vím a nic na mě nezkoušel. Těžko říct...

Kdyby si chtěl, klidně se na tu mazdu v olomouckém diskontu mrknu a zkusím zjistit víc info a jestli tam vůbec je.
Když jsem se tam během čekaní mezi papírováním procházel, tak 2 šestky tam pod sněhem stály.

Takže stačí říct;)
Takže máš to GH původem z Francie, jak tady myslím Míra psal?
 
Nene, moje je z Německa, já jsem druhý majitel...

Osobně bych se Áčkům vyhnul, ale o tomhle jsem si zjistil co šlo, sedělo to a na živo to bylo pěkný auto, tak jsem ho vzal...

Ve výsledku je jedno, co za bazar to je. Pokud to opravdu není ověřenej prodejce, tak to bude vždycky riziko. Ať už je to bazar, nebo soukromník...
 
Ja mám rozpočet tak to 9k5eur. Za tie peniaze sa už v Nemecku niečo dá nájsť. Plus k tomu ešte dovoz a poistky.
Tohle už je rozpočet, se kterým se dá něco pěknýho najít. Přeju hodně štěstí a pochlub se pak :)
Můj osobní top je před fl. Gta v bílé, nebo rudé, to je pecka...
 
Čuste, tak už koukám aktivně v DE, jedna mi právě ufrnkla, (modrá, krásná, málo kilometrů), ale mám v merku ještě jednu, jen v popisku je, že auto má ztvrdnuté gumy na předním příčném rameni, předpokládám, že se jedná i silenbloky, popisuje tam hluk od přední nápravy. Chtěl jsem se zeptat, lze na Mazdě měnit pouze silenbloky, nebo musí celé rameno a na kolik tato sranda asi tak vyjde? Děkuji moc...

Nebo to nejsou silenbloky, ale jiné trápení, třeba toto? https://www.mazdaklan.cz/threads/vrzani-od-predni-napravy-kola.257/page-2

A druhý dotaz, cca 140tkm na Mazdu 6 GH 2,5i nejsou žádné kilometry, že? :)
 
těžko říct, co si básník představuje pod pojmem "ztvrdlé gumy" nějak si neumím představit proč by měl silentblok "ztvrdnout" . Pokud to "jenom" vrže jako z odkazu tady na foru, je to celkem snadno řešitelné viz onen topic.

140tkm je slušně zajetej motor
 
Ještě poslední dotaz, vím, že to sem absolutně nepatří, ale kvůli takové hovadině, nechci zakládat nové téma. Moje drahá polovička stále prudí :banghead: jaké jsou rozměry kufru (hatchback), prostě jestli se nám tam vleze kočárek a její zavazadla :). Nikde to nemohu najít, jestli někdo odpoví, tak to klidně odsud smažu, pokud by to nebylo ku prospěchu někomu dalšímu ;). Nechci objem (510l, to vím :), šířka, výška, hloubka :).

Dík :angelic:
 
Kočár jsem v tom odvezl, k tomu 100 sedmiček vína a půlka kufru byla obsazena kuframa, tak asi tak. :D
 
:woot::woot::woot: Věřte tomu, že neznáte moji ženu, ta dokáže zplnit i Mariánský příkop, pak se Macocha jeví, jako kabelka k večerním šatům :yawn:
 
Rodinné auto kupuji zásadně sám!Takové kecy o barvě a typu čalounění mě vážně nebaví
 
:woot::woot::woot: Věřte tomu, že neznáte moji ženu, ta dokáže zplnit i Mariánský příkop, pak se Macocha jeví, jako kabelka k večerním šatům :yawn:
Tak to si kup Ford S-Max :D Ale má M6 už odvozila 2 děti, takže kufr dostatečný.
 
potvrzuju, do kufru liftbacku toho narveš fakt hodně. Mnohokrát jsem v kufru i spal ve dvou a naprosto na pohodu ...
 
Rodinné auto kupuji zásadně sám!Takové kecy o barvě a typu čalounění mě vážně nebaví
Chlapácký řeči :). Já vyberu značku, model, motor, atd atd. Musí to splnit jen požadavek, že do kufru dám kredenc i s tchýní, to si myslím, že je dobrý kompromis, nemyslíš? :D

Jinak o tom, že 6tka má super velký kufr vím, jen jsem se zeptal na rozměry, nečekal jsem vášnivou debatu :D:D
 
Back
Top