• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Dokud auto platím sám, vybírám sám;)
Takhle jsem to vždycky řekl i doma a cajk...
Ale mě je 28 a prcky nemám, neplánuju a ženatej nejsem, mě je skoro hej:D
 
Ahoj, ktoré servery sa oplatí sledovať pre nákup 6tky z Nemecka okrem mobile.de a autoscout24.de?
 
Auto je vyrobeno 14.1..2008,kod barvy je 35J,jako nové bylo dodáno do Německa.Je to nejvyšší výbava GT,bohužel tato výbava nemá Sport packet(jen nižší GTA)Všiml jsem se,že s tím vozem jezdila rodina s malým dítětem,jsou tam vyznačeny na kůži otlaky od autosedačky.Zajedte s tím VINem do Mazdy,at Vám vytisknou historii vozu.Za mě dobrý,ale trošku dražší.
 
Do mazdy nemusí, od toho tu máme partnery a fantastické lidi, kteří s nimi spolupracují ;)
 
Práve preto som sem ten VIN napísal. To auto sa mi páči. Je kus drahšie, no má guľu, ktorú by som tam dával aj ja. Čo presne je ten športový paket?
 
Pěkný kousek... Jinak "obyc" má např. Elektrické ovládání sedadla ridice, sport nee
 
Poslední úprava:
Zdravím, poohlížím se po mazdě 6 benzín v kombíku, padla mi do oka tahle http://www.aaaauto.cz/cz/mazda-6/car.html?id=156226970#make=74&model=1109&palivo=1 , má někdo zkušenosti přímo s tímto vozem? VIN je JMZGH19F601127938 . Auto je údajně z Německa, ale nevím jestli je údaj o nájezdu pravdivý.
Německá Excusive je sociální výbava jako naše TE. Auto prodáno 9. dubna 2008 v Auto Müller Eisenberg. Poslední záznam ze servisky je z 19. srpna 2010 se stavem 32042 km.
 
Zdravím, poohlížím se po mazdě 6 benzín v kombíku, padla mi do oka tahle http://www.aaaauto.cz/cz/mazda-6/car.html?id=156226970#make=74&model=1109&palivo=1 , má někdo zkušenosti přímo s tímto vozem? VIN je JMZGH19F601127938 . Auto je údajně z Německa, ale nevím jestli je údaj o nájezdu pravdivý.
Auto vyrobeno 8.1.2008,1.reg. v Německu,dej si bacha,pokud je u počtu km hvězdička,tak Áčka negarantují počet km.Také si ověř,zda to není fiktivní vůz.Mě by vadilo,že to nemá xenony
 
To není moc povzbudivé :(. Ta prohlídka je hodně dávno. A auto fiktivní není, viděl jsem ho v Brně.
 
To není moc povzbudivé :(. Ta prohlídka je hodně dávno. A auto fiktivní není, viděl jsem ho v Brně.
:oops:Já bych měl ještě strach si koupit auto s tažným.Víme,jaké krávy za autami Němci tahají po celé Evropě.Aby to nebylo MOOOC utahaný:rolleyes:
 
Back
Top